WEDSTRIJDEN

za 07/03/15 Kustcross - Vlissingen
za 14/02/15 Schippergrevelingen cross - Bruinisse
za 07/02/15 AV Scheldesportloop
zo 01/02/15 Open ZK DPO Midwinter halve marathon - Cadzand-Bad
za 31/01/15 Scheldesportcross - Westdorpe
za 10/01/15 Deltacross - Westenschouwen
za 13/12/14 Pupillen Indoor - Hulst
za 13/12/14 Open ZK Intersport 10 miles - Zierikzee
za 13/12/14 Scheldeloop - Terneuzen
za 06/12/14 Inkelcross - Kruiningen
za 22/11/14 Elderschanscross Aardenburg
za 01/11/14 Moerschanscross Hulst
za 25/10/14 Piet Spruitloop
za 25/10/14 Singelloop - Middelburg
za 11/10/14 ZK Veldloop estafette - Vlissingen
za 04/10/14 Clingse bos loop
za 27/09/14 Clubkampioenschappen
za 20/09/14 SPAR Natuurloop “De Braakman”
za 20/09/14 Nationale CD meerkamp - Tilburg
za 13/09/14 Pupillen / Baancircuit - Tnz
za 06/09/14 Pupillen / Baancircuit - Zierikzee
za 30/08/14 ZK pup / CD jun - Vlissingen
wo 27/08/14 Kreekloop - Terneuzen
zo 24/08/14 Hoogspringcompetitie Thor - Roosendaal
vr 15/08/14 Baanwedstrijd - Goes
za 28/06/14 Pupillen / Baancircuit - Oostburg
zo 22/06/14 2e mastercomp. - Kerkrade
za 21/06/14 3e CD comp. - Terneuzen
vr 20/06/14 Avondbaancircuit - Zierikzee
do 19/06/14 3.000m meeting - Zierkzee
za 14/06/14 Regio ontmoeting - Gorinchem
vr 30/05/14 ZK 10.000m / werp 3-kamp - Terneuzen
za 24/05/14 2e CD comp. - Zierikzee
wo 21/05/14 Scholierenatletiek
za 17/05/14 Pupillen / Baancircuit - Goes
zo 11/05/14 1e mastercomp. - Roosendaal
za 10/05/14 1e CD competitie - Terneuzen
do 08/05/14 1.500m meeting - Middelharnis
za 03/05/14 Pupillen / Baancircuit - Vlissingen
za 12/04/14 Pupillen / Baancircuit - Hulst
za 05/04/14 Testwedstrijd / topclinic - Tnz
za 08/03/14 Pupillenindoor - RKHAV - Hulst
za 01/03/14 Kustcross - Vlissingen
za 15/02/14 Grevelingen cross
za 08/02/14 Indoor atletiek - Zierikzee
za 08/02/14 AV Scheldesportloop
zo 02/02/14 Open ZK 23e DPO Midwinter halve marathon
za 25/01/14 1e Scheldesport cross - Westdorpe
za 18/01/14 Deltacross-trail - Westenschouwen
vr 10/01/14 Indoor Trail 10/11 januari - Goes
di 31/12/13 Sylvesterloop - Nieuwvliet
za 28/12/13 Scheidsrechterscross - Axel
za 14/12/13 Inkelcross - Kruiningen
za 14/12/13 Scheldeloop
za 02/11/13 Moerschanscross - Hulst
za 26/10/13 Piet Spruit Memorial loop - Hoek
za 19/10/13 Elderschanscross - Aardenburg
za 12/10/13 ZK Veldloopestafette - Vlissingen
za 28/09/13 Clubkampioenschappen AV Scheldesport
za 21/09/13 Natuurloop “De Braakman”
za 14/09/13 Ir.Knaap pup. wedstrijd - Vlissingen
zo 08/09/13 3e wedstrijd VB competitie -Tnz
za 07/09/13 ZK pupillen en C/D junioren
za 31/08/13 pup + baancircuit - Oostburg
wo 28/08/13 Kreekloop
za 24/08/13 C-spelen Amsterdam
za 24/08/13 Ir.Knaap pup.+baancircuit - Tnz
vr 16/08/13 Avondwedstrijd Goes
do 27/06/13 Avondbaanwedstrijd - Zierikzee
za 22/06/13 C/D competitie Poule 60
za 15/06/13 Ir. Knaap pup. + baancircuit - Zierikzee
do 13/06/13 ZK 10.000m - Terneuzen
zo 26/05/13 VB wedstrijd - Tilburg
za 25/05/13 C/D competitie - Vlissingen
ma 20/05/13 Pinksterwedstrijd - Hulst
za 18/05/13 Pupillen- + baanwedstr. - Goes
do 09/05/13 9 en 10 mei - Open ZK Meerkamp - Vlissingen
za 27/04/13 VB competitie - Bergen op Zoom
za 27/04/13 Cappendijk Toyota Scholierenatletiek - Tnz
za 27/04/13 Baancircuitwedstrijd - Vlissingen
za 20/04/13 Marathon ZvL en Kikarun - Hulst/Tnz
za 20/04/13 C/D competitie - Zierikzee
zo 14/04/13 Mastercompetitie Zundert
za 13/04/13 Pupillen- + baanwedstr. - Hulst
wo 10/04/13 Coopertest - Terneuzen
za 06/04/13 Testwedstrijd + topclinic - Tnz
za 30/03/13 25 kilometer van Hulst
za 23/03/13 Oefenwedstrijd AV56 - Goes
za 02/03/13 H4A Kustcross - Vlissingen
za 16/02/13 H4A Tielemancross - Middelharnis
za 09/02/13 Jumboloop - Terneuzen
za 26/01/13 H4A Finlandcross - Westdorpe
za 19/01/13 H4A Deltacross - Burg Haamstede
za 12/01/13 Indoor Trail - Goes
za 29/12/12 Indoor meeting - Gent
za 29/12/12 Scheidsrechtersloop - Axel
za 22/12/12 Indoor meeting - Gent
za 08/12/12 Bodylineloop - Terneuzen
za 08/12/12 H4A Inkelcross - Kruiningen
za 01/12/12 Aflossingsmarathon - Terneuzen
za 24/11/12 H4A Elderschanscross - A'burg
za 03/11/12 Maas Afbouwloop - Terneuzen
za 03/11/12 H4A Moerschanscross - Hulst
za 27/10/12 Piet Spruit loop - Braakman
za 13/10/12 Appelgaardloop - Terneuzen
za 13/10/12 ZK veldloopestafette - Vlissingen
za 29/09/12 NK Estafette - Amstelveen
za 29/09/12 Clubkampioenschappen
za 22/09/12 Baancircuit- Vlissingen
za 15/09/12 ZK pup / CD - Hulst
za 15/09/12 3e Tamoil Jubileumloop
vr 14/09/12 Avondwedstrijd - Zierikzee
za 08/09/12 Dynamica meerkamp - Vlissingen
za 08/09/12 ZK 10.000 + horden - Terneuzen
zo 02/09/12 D spelen - Amsterdam
za 01/09/12 Pup/baan circuit - Zierikzee
za 01/09/12 2e Tamoil Jubileumloop
za 25/08/12 C spelen 25/26 aug. - Amsterdam
za 25/08/12 Reünie/flitsmeerkamp - Terneuzen
vr 17/08/12 Instuif(avond)baanwedstr - Goes
vr 10/08/12 Instuif(avond)baanwedstr - Goes
za 23/06/12 CD-comp ronde 3 - Vlissingen
za 16/06/12 Reham run - Zaamslag
za 16/06/12 5 regio ontmoeting
za 09/06/12 NK Masters 9/10 juni - Terneuzen
do 07/06/12 Avondbaanwedstrijd - Zierikzee
za 02/06/12 Pup/baan circuit - Oostburg
ma 28/05/12 Pinksterwedstrijd - Hulst
za 26/05/12 Pupillenwedstrijd - Vlissingen
za 26/05/12 CD-comp ronde 2 - Bergen op Zoom
zo 13/05/12 competitie B jun - Zierikzee
za 12/05/12 Marathon Zeeuws-Vlaanderen
za 12/05/12 Pup/baan circuit - Goes
do 10/05/12 Baancircuit / 1500 meeting - Middelharnis
za 05/05/12 1e Tamoil AV Scheldesport Jubileumloop
za 28/04/12 Scholierenwedstrijd - Terneuzen
za 21/04/12 CD-comp ronde 1 - Roosendaal
zo 15/04/12 B comp - 1e ronde - Goes
za 14/04/12 Halve marathon door de Braakman
za 14/04/12 Pup/baan circuit - Hulst
wo 04/04/12 Coopertest - Terneuzen
za 31/03/12 Topclinics en Testwedstrijd - Tnz
za 03/03/12 H4A Kust Cross - Vlissingen
za 18/02/12 H4A Tieleman Keukens cross
za 11/02/12 Bodyline loop - Terneuzen
zo 05/02/12 Open ZK halve marathon
za 28/01/12 H4A Inkel Cross - Kruiningen
zo 22/01/12 46e Thorcross - Roosendaal
za 14/01/12 H4A Deltacross - W'schouwen
za 31/12/11 Eindejaarscross - Axel
zo 18/12/11 JARO-cross in Heinkenszand
za 10/12/11 Scheldoradoloop - Terneuzen
za 10/12/11 H4A Finland cross - Westdorpe
za 03/12/11 Aflossingsmarathon - Terneuzen
za 26/11/11 H4A Elderschans Cross - Aardenburg
za 19/11/11 Pupillen indoor - Hulst
za 05/11/11 H4A Moerschanscross - Hulst
za 05/11/11 Maas Afbouw Loop
za 29/10/11 Piet Spruit Memorial Loop
do 27/10/11 Hulsterloo Loop
za 15/10/11 Appelgaardloop - Terneuzen
za 15/10/11 ZK Veldloopestafette - Vlissingen
za 24/09/11 Clubkampioenschappen
za 17/09/11 Zeeuws ind. pup. & C/D junioren kampioenschap - Hulst
za 03/09/11 Ir.Knaap Pup.comp Vlissingen
za 03/09/11 VB Competitie Terneuzen
wo 31/08/11 Kreekloop Terneuzen
za 02/07/11 Ir.Knaap pup./Baan - Vlissingen
za 02/07/11 VB Nat. evenement Spado BoZ
za 25/06/11 Cappendijk Toyota Schoolatletiek
za 18/06/11 Ir.Knaap pup./Baan - Zierikzee
ma 13/06/11 Pinksterwedstrijd - Hulst
za 28/05/11 Zeeuws Kampioenschap 10 Km
zo 22/05/11 1e VB comp. wedstrijd - Tilburg
za 21/05/11 Ir.Knaap pup./Baan - Hulst
wo 18/05/11 Run4Rina estafetteloop
zo 15/05/11 Mastercompetitie Terneuzen
za 14/05/11 CD competitie Roosendaal
do 12/05/11 1500m meeting AV Flakkee - Middelharnis
zo 17/04/11 Mastercompetitie 18 april Leiden
za 16/04/11 Marathon Zeeuws - Vlaanderen
za 16/04/11 CD-competite Zierikzee
za 09/04/11 Ir Knaap pup./baan – Goes
wo 06/04/11 Coopertest - Terneuzen
za 02/04/11 Ir Knaap pup./baan - Oostburg
za 26/03/11 Testwedstrijd / Clinic Topsprinter Guus Hoogmoed
za 26/02/11 Pallandtcross - Middelharnis
vr 18/02/11 H4A Tieleman KeukenCross - Middelharnis
za 12/02/11 Bodylineloop - Terneuzen
za 29/01/11 Club crosskampioenschappen
za 29/01/11 Finlandcross
vr 28/01/11 H4A Inkel Cross - Kruiningen
za 15/01/11 Deltacross - Westenschouwen
vr 14/01/11 H4A Delta Cross - Westenschouwen
vr 31/12/10 Eindejaarscross - Axel
za 11/12/10 Scheldoradoloop - Terneuzen
za 11/12/10 Kustcross - Vlissingen
za 04/12/10 DOW aflossingsmarathon
za 27/11/10 Elderschanscross - Aardenburg
za 20/11/10 Pupillen indoor - Hulst
za 06/11/10 Maas Afbouw loop
za 06/11/10 Moerschanscross - Hulst
za 30/10/10 Piet Spruit loop
za 23/10/10 Inkelcross - Kruiningen
za 16/10/10 Appelgaardloop Terneuzen
za 16/10/10 ZK Veldloopestafette - Vlissingen
za 25/09/10 Clubkampioenschappen
zo 19/09/10 VB-Finale comp. Bergen op Zoom
za 11/09/10 Ir Knaap pup+Baan - Tnz
wo 08/09/10 Coopertest - Terneuzen
wo 25/08/10 Kreekloop Terneuzen
za 17/07/10 Baan + pupwedstr - Zierikzee
za 10/07/10 Ir Knaap pup+Baan - Vlissingen
za 03/07/10 Open ZK ind. pup./ CD jun.- Tnz
za 26/06/10 Ir Knaap pup+Baan - Hulst
zo 20/06/10 Masters competitie - Dongen
za 19/06/10 Gebiedsfinale CD comp - Tnz
za 12/06/10 VB competitie + Pupillen 4 kamp
za 05/06/10 Special Olympics - Venray
za 05/06/10 Regio ontmoeting pup. & junioren C/D Zierikzee
za 29/05/10 2e CD competitiewedstr - Tnz
ma 24/05/10 Pinksterwedstrijd - Hulst
za 01/05/10 Toyota Schoolatletiekdag - Tnz
za 24/04/10 1e C/D comp.wedstr. poule 520
za 17/04/10 Ir Knaap pup+Baan Goes
za 10/04/10 Ir Knaap pup+Baan+ZK Oostburg
wo 07/04/10 Coopertest
za 03/04/10 Testwedstrijd
za 27/03/10 25Km van Hulst
za 20/03/10 Dow Trimloop - Terneuzen
za 13/03/10 Indoor pupillenwedstrijd
za 13/03/10 Pannekoekmolen loop - Burgh-Haamstede
za 13/03/10 Corn Boys loop - Sas van Gent
zo 07/03/10 Krokusloop
za 06/03/10 Omloop van Axel
za 27/02/10 25Km Scheldeloop - Terneuzen
zo 21/02/10 Natuurloop - Nieuwvliet-Bad
za 13/02/10 Bodyline loop - Terneuzen
za 13/02/10 Pallandtcross - Middelharnis
zo 07/02/10 Midwinter halve marathon
za 23/01/10 Finlandcross - Westdorpe
za 16/01/10 Deltacross - Burgh Haamstede