za 14/01/12 - H4A Deltacross - W'schouwen

uitslag icon Uitslag | fotoalbum icon Foto's

Uitslag

Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl

    Deltacross, Westenschouwen HSe        10 km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Pleijte      Tim           190 Dynamica     33:45 549404  
002 Kok          Martijn de 82 104 Dynamica     34:18 609985  
003 Harmes       Erwin      81 106 Dynamica     34:35 644732  
004 Brouwer      Jop de        160 RKHAV        35:16 598090  
005 Musters      Rob        81 194 Oud Gastel   35:41 465821  
006 Maldegem     Andre van  80 189 Dynamica     36:22 606211  
007 Wolfert      Eric       90 108 Flakkee      38:38 705676  
008 Vos          Robin de   91 101 AV'56        39:13 435794  
009 Leeuw        Danny de   90 141 AV'56        39:34         
010 Kramer       Hannuel    79 206 Dynamica     40:47 ??      
011 Danschutter  Coen de    90 107 DeltaSport   44:37 330203  
 
    Deltacross, Westenschouwen H35        10 km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Wijngaard    Iskander v 76 209 Pallas       35:38         
002 Hopmans      Jack       67 195 Spado        36:05 256081  
003 Melissant    Andre      72 205 Flakkee      37:05 417133  
004 Beije        Arjan      71 217 DeltaSport   38:01 272948  
005 Goossen      Erik       71 207 Scheldesport 38:09 91117   
006 Ravia        John       70 181 DeltaSport   38:26 542016  
007 Verkaart     Bart       69 203 DeltaSport   38:33 556390  
008 Thuy         Benny      68 111 RKHAV        38:35 662514  
009 Alphen       Edwin van  71 117 Dynamica     38:52 698359  
010 Jaeger       Edwin de   72 113 RKHAV        39:03 237639  
011 Witte        Andres de  76 114 Scheldesport 40:08 667740  
012 Pruijsers    Martin     68 118 Dynamica     40:22 156407  
013 Robart       Robin      74 218 Passaat      40:41 257956  
014 Wieland      Niek          161 Wielingen    41:18 598090  
015 Ridder       Cor de     70 116 Dynamica     41:31 747485  
016 Kapteijn     Remco      72 187 AV'56        43:14 489266  
017 Joziasse     Chiel         188 AV'56        43:55 ??      
018 Schroevers   Jacco      69 225 Dynamica     45:22 123456  
019 Kommer       John       70 182 DeltaSport   47:27 635582  
 
    Deltacross, Westenschouwen H45        10 km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Luteyn       Sjaak      57 156 Lgr PK Oostb 36:12 276107  
002 Balkenende   Peter      66 174 AV'56        37:02 651798  
003 Cappon       Eric       66 147 Wielingen    37:36 468757  
004 Hederik      Bert       62 210 av VN        37:38 279544  
005 Leng         Edward de  62 123 Dynamica     37:58 524252  
006 Hoeven       Leo v d    62 211 Spirit       38:05 140566  
007 Mourik       Piet van   63 126 DeltaSport   39:36 521800  
008 Staal        Archie     64 137 DeltaSport   39:54 494166  
009 Keeken       Rick van   66 120 AV'56        40:02 708945  
010 Broeke       Rian van d 61 173 Dynamica     40:32 682575  
011 Wisse        Pieter     66 125 Dynamica     40:58 640363  
012 Lous         Henk       58 224 Dynamica     41:58 569010  
013 Brouwer      Sjaak      64 191 Dynamica     42:25 430062  
014 Gent         Jan van    58 215 Spirit       42:29 631705  
015 Besuijen     Marius     62 214 Dynamica     43:05 427775  
016 Langen       Alex de    63 212 Sprint       43:12 ??      
017 Vader        Peter      61 186 DeltaSport   43:21 238251  
018 Munnik       Leon de    69 201 DeltaSport   43:29 565011  
019 Reijntjes    Ludolf     65 200 DeltaSport   43:43 481411  
020 Vlieger      Johan de   58 178 Dynamica     43:57 456366  
021 Dellebeke    Ron        58 124 Dynamica     44:06 46837   
022 Ravia        Rudi       57 183 DeltaSport   44:17 18139   
023 Beelen       Huub       59 230 AV'56        44:20 ??      
024 Suijkerbuijk Jac        61 232 Diomedon     44:51 433987  
025 Dalebout     Leo        59 227 Dynamica     45:12 240520  
026 Smits        Jack       60 219 Dynamica     46:03 ??      
027 Kotvis       Bram       61 179 DeltaSport   49:19 746317  
028 Bavel        Adrie van  62 204 DeltaSport   50:59 ia      
 
    Deltacross, Westenschouwen H55        7500m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Zuidweg      Jan        54 229 Flakkee      29:36 300143  
002 Dijk         Arie van   51 343 Flakkee      31:32 263521  
003 Vermeulen    Charles    49 323 AVVN Kapelle 32:46 412900  
004 Remortel     Eric van   56 344 AV'56        33:05 303921  
005 Jonge        Wim de     49 300 AV'56        33:26 201138  
006 Jong         Jan de     52 334 Parthenon    33:52 ??      
007 Guequerre    John       51 339 Dynamica     34:36 47491   
008 Slagter      Jan        54 399 Parthenon    34:47 484130  
009 Crucq        Andre      52 303 Dynamica     34:55 646281  
010 Vermeulen    Hans       49 311 AV'56        35:07         
011 Beier        Piet       48 304 Dynamica     36:07 212967  
012 Keller       Piet       50 340 Parthenon    36:58 112019  
013 Rosmolen     John       54 332 Spirit O'b   37:11 202117  
014 Botman       Kobus      51 317 Dynamica     38:03 435233  
015 Landegent    PietJan    50 328 DeltaSport   40:30 153514  
 
    Deltacross, Westenschouwen H65        7500m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Zoontjes     Theo       46 308 Dynamica     34:52 ia      
002 Joosse       Rinus      39 307 AV'56        36:18 452494  
003 Gruiter      Karel v d  45 310 Dynamica     36:29 412532  
004 Putten       Carel van  45 338 DeltaSport   36:45 727972  
005 Lasseur      Joop       42 312 DeltaSport   37:44 462269  
006 Noordijke    Adri       41 327 avVN Zierikz 39:39 451643  
 
    Deltacross, Westenschouwen HKC        3300m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Korte        Willem de  92 960 Dynamica     11:25 694615  
002 Eijzeren     Harmen van 91 961 Dynamica     11:30 ia      
003 Zuidhof      Jasper     90 900 AV'56        11:54 678272  
004 Adriaanse    Gertjan    88 923 Dynamica     12:32 682575  
005 Harinck      Gino       96 918 Dynamica     12:37 644721  
006 Jones        Lyam       95 922 Scheldesport 13:00 522096  
007 Ruiter       Stijn      95 921 Scheldesport 14:40 510891  
008 Luteyn       Arjen         927 Wielingen    15:02         
009 Suy          Joris      95 903 Scheldesport 15:41 516726  
 
    Deltacross, Westenschouwen HKCm       3300m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Heikoop      Sebastiaan 69 909 DeltaSport   11:50 588375  
002 Janse        Micha      74 937 Dynamica     11:58 507310  
003 Overbeeke    Ab van     70 965 Scheldesport 12:18 ia      
004 Leeftink     Henk       64 908 Dynamica     12:39 181276  
005 Zeeuw        Alwin de   7  920 Scheldesport 12:46 447287  
006 Geluk        Jos        58 931 DeltaSport   13:02 18104   
007 Veen         Jaap v d   67 905 Scheldesport 13:08 641591  
008 Platteeuw    Albert de  65 919 Scheldesport 13:16 494502  
009 Graaf        Martin de  70 954 Wemeldinge   13:35 geen    
010 Zaman        Jacques    61 904 Scheldesport 13:42 494501  
011 Block        Stefan de  7  901 RKHAV        13:44 103961  
012 Lauwers      Peter      65 943 RKHAV        14:03 625237  
013 Konings      Aswin      66 907 Dynamica     14:43 533874  
014 Feijter      Co de      63 958 DeltaSport   14:54 588374  
 
    Deltacross, Westenschouwen Dse        4400m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Vermue       Esther     88 066 R Atl Zld    17:07 494182  
002 Hopmans      Marisa     79 085 Spado        17:47 511430  
003 Berge-Hey    Laurey v d 89 054 Flakkee      18:03 447589  
004 Vlieger      Anne de    94 051 AV'56        18:08 ??      
005 Verwijs      Ilse       80 080 DeltaSport   21:32 717428  
006 Beijer       Femke      83 077 DeltaSport   23:14 723197  
 
    Deltacross, Westenschouwen D35        4400m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Ton          Leonie     75 079 DeltaSport   18:47 598853  
002 Linde        Annet v d  70 094 AV'56        18:56 41723   
003 Gilst        Paola van  73 090 AV'56        19:54 744533  
004 Voorham      Krista     72 092 DeltaSport   22:02 ??      
005 Wijsman      Lianne     67 081 DeltaSport   24:13 566701  
 
    Deltacross, Westenschouwen D45        4400m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Jong         Tanja de   63 086 Spirit O'b   19:59 151932  
002 Balkenende   Christine  65 060 AV'56        20:56 651842  
003 Tempelaar    Ineke      57 062 Dynamica     21:01 468281  
004 Vries        Jannie de  59 096 Dynamica     21:22 739000  
005 Koster       Joke de    56 089 DeltaSport   21:50 ??      
006 IJspelder    Irene      62 095 DeltaSport   23:30 ??      
007 Declercq     Huquette   45 061 Dynamica     24:30 96934   
008 Jonge        Henny de   55 078 DeltaSport   24:43 519130  
009 Kleven       Lenie van  53 059 VN Vlissinge 25:18 209921  
010 Zwieten      Els van    46 097 DeltaSport   27:08 631251  
 
    Deltacross, Westenschouwen DKC        2200m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Untgense     Karin      89 964 Attila       08:16 493390  
002 Lierop       Nikita van 89 957 Rotterdam    08:24 geen    
003 Luteyn       Bianca        934 Wielingen    08:52 440554  
004 Beule        Kylie de   94 910 RKHAV        11:11 531863  
005 Munnik       Karin de   70 962 Delta Sp tri 12:51         
 
    Deltacross, Westenschouwen Dkcm       2200m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Nijs         Margot de  63 912 RKHAV        09:33 319115  
002 Beule        Karin de   69 911 RKHAV        11:00 578825  
003 Hey          Jolanda    63 913 Flakkee      15:41 483761  
 
    Deltacross, Westenschouwen JA  93/94  7500m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Vogel        Jurriaan   93 042 Dynamica     28:05 537707  
002 Wisse        Pieter     93 041 Dynamica     30:56 634425  
 
    Deltacross, Westenschouwen JB  95/96  4400m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Broek        Tim van de 95 011 Dynamica     14:58 630454  
002 Balkenende   Luuk       95 002 AV'56        15:57 507299  
003 Vos          Patrick de 96 001 AV'56        16:30 517846  
004 Lelie        Michel     96 012 RKHAV        17:37 ia      
005 Leeftink     Wouter     96 008 Dynamica     17:41 549394  
006 Geluk        Tijs       96 003 DeltaSport   18:59 518031  
007 Ruff         Liam       96 004 DeltaSport   19:08 531830  
008 Vos          Sven de    96 005 DeltaSport   19:12 519146  
009 Janse        Ruben      96 010 Dynamica     19:34 554400  
 
    Deltacross, Westenschouwen JC  97/98  3300m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Kreek        Kris de    97 466 Scheldesport 12:02 562666  
002 Anrooy       Franklin v 97 613 AV'56        12:24         
003 Thuy         Dennis     97 465 RKHAV        13:19 561134  
004 Slabbekoorn  Tim        98 635 Dynamica     13:33 573083  
005 Huigh        Floris     98 464 Wielingen    13:48 567181  
006 Houtzager    Matthias   98 469 DeltaSport   13:58 598843  
007 Balkenende   Bart       98 463 AV'56        14:07 564425  
008 Wondergem    Jelle      97 634 Dynamica     15:47 652648  
009 Heikoop      Jasper     98 468 DeltaSport   16:16 640486  
010 Berger       Jurriaan   98 467 DeltaSport   17:01 665133  
011 Vader        Gijs       98 664 AV'56        17:06 601937  
 
    Deltacross, Westenschouwen JD  99/00  2200m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Verhage      Joram      99 654 Dynamica     08:12 ia      
002 Harinck      Sergio     99 577 Dynamica     08:42 602006  
003 Boer         Haico      00 681 Energie      09:09 653289  
004 Damme        Teun van   00 653 Wielingen    09:10 636736  
005 Veen         Robin v d  00 447 Scheldesport 09:24 633380  
006 Heemst       Jop van    99 450 Flakkee      09:30 578820  
007 Tolhoek      Ezra       99 614 DeltaSport   09:33         
008 Dierkx       Mike       99 595 Scheldesport 09:39 640642  
009 Boogaart     Bart       00 575 Dynamica     09:44 683353  
010 Jaeger       Jori de    00 446 RKHAV        09:49 635957  
011 Lindthout    Siem       04 680 DeltaSport   10:04 i.a.    
012 Konings      Sylvan     00 579 Dynamica     10:06 647508  
013 Minderhoud   Lukas      99 580 Dynamica     10:15 708426  
014 Janse        Dennis     00 578 Dynamica     10:16 588390  
 
    Deltacross, Westenschouwen JPA2 01    1100m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Leng         Paavo de   01 588 Dynamica     03:54 664870  
002 Groeneveldt  Erik       01 665 Energie      04:05 699903  
003 Schillings   Felix      01 590 Dynamica     04:27 639206  
004 Brouwers     Mart       01 433 RKHAV        04:31 635967  
005 Houwelingen  Paul van   01 589 Dynamica     04:39 650502  
006 Nieulande    Thomas van 01 591 Dynamica     04:41 664383  
007 Roos         Matthijs   01 435 Flakkee      04:44 628190  
008 Landa        Tycho      01 645 AV'56        04:48 ia      
009 Sandee       Mido       02 637 AV'56        04:51 ia      
010 Pamelen      Jochem van 01 432 RKHAV        05:58 700081  
 
    Deltacross, Westenschouwen JPA1 02    1100m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Kapteijn     Stef       02 419 AV'56        04:00 674674  
002 Graaf        Robert de  02 627 AV'56        04:02         
003 Schets       Wouter     02 417 AV'56        04:17 727967  
004 Nooijer      Lucien de  02 584 Dynamica     04:34 698362  
005 Roos         Matthijs   02 418 AV'56        04:37 709632  
006 Herwegh      Senne      02 422 RKHAV        04:55 700074  
007 Jansen       Thijs      02 660 AV'56        05:04 720123  
008 Zeeuw        Nathan de  02 592 Scheldesport 05:13 684110  
009 Boot         Nathan     02 423 DeltaSport   05:42 694357  
 
    Deltacross, Westenschouwen JPB  03    1100m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Janson       Bram       03 675 Dynamica     04:47 726094  
002 Os           Martijn va 03 411 RKHAV        05:14 743240  
003 Kramer       Sven       03 409 AV'56        05:19 713168  
004 Vierbergen   Mats       03 679 RKHAV        05:28 751738  
005 Westen       Luc van    03 410 AV'56        05:36 688026  
006 Geer         Boaz v d   03 671 Dynamica     05:39 684592  
 
    Deltacross, Westenschouwen JPC  04    1100m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Roos         Xander     04 401 Flakkee      04:42 727747  
002 Dikkenberg   Jesse v d  04 656 AV'56        04:49 7485447
003 Kapteijn     Mart       05 657 AV'56        05:06 742882  
004 Herwegh      Karsten    04 400 RKHAV        05:09 ia      
005 Zeeuw        Tobias     04 593 Scheldesport 05:34 735396  
006 Dongen       Bjorn van  05 667 DeltaSport   06:11 ia      
 
    Deltacross, Westenschouwen MA   93/94 3300m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Visser       Marijke de 93 630 Dynamica     12:42 ??      
002 Velde        Annemiek v 93 572 DeltaSport   13:11 486771  
003 Weinans      Saskia     00 673 Atletico'73  13:38 492727  
 
    Deltacross, Westenschouwen MB   95/96 2200m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Freijzer     Elke       95 617 RKHAV        10:18         
002 Mourik       Emma van   96 566 DeltaSport   10:38 518032  
 
    Deltacross, Westenschouwen MC   97/98 2200m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Baas         Kristin    97 562 DeltaSport   08:47 635579  
002 Maele        Jessie v d 98 558 RKHAV        09:00 606220  
003 Brouwer      Fieke de   97 557 RKHAV        09:11 542075  
004 Damme        Julie van  97 556 RKHAV        09:28 632299  
005 Dorsselaar   Romy van   97 553 RKHAV        09:42 531858  
006 Bruijn       Manon de   98 646 RKHAV        09:45 576258  
007 Ferket       Eva        98 554 RKHAV        09:52 582161  
008 Slabbekoorn  Femke      98 552 AV'56        10:01 657329  
009 Mendoca      Britt de   97 563 DeltaSport   10:34 537075  
010 Bruin        Nathalie d 97 555 RKHAV        11:06 576257  
011 Veen         Stephanie  98 560 Scheldesport 11:15 681905  
012 Mendonca     Tess de    98 561 DeltaSport   11:23 537074  
 
    Deltacross, Westenschouwen MD   99/00 1500m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Jones        Waeoby     99 531 Scheldesport 03:52 640077  
002 Kreek        Maaike de  99 532 Scheldesport 03:58 588399  
003 Boutens      Amber      99 534 Scheldesport 04:02 588396  
004 Sies         Leannah    99 608 Flakkee      04:17 610263  
005 Dirkzwager   Ilse       99 535 DeltaSport   04:26 635580  
006 Dekker       Nicole     00 537 DeltaSport   04:28 689067  
007 Brouwers     Floortje   99 530 RKHAV        04:53 635965  
008 Bruijn       Anouk de   99 632 RKHAV        04:55 561868  
009 Thuy         Margot     99 529 RKHAV        04:56 662574  
010 Bolle        Esther     00 662 AV'56        05:12 697660  
011 Rozinga      Robin v d  00 661 AV'56        05:46 723889  
012 Hemelaar     Anouk      00 631 RKHAV        05:53 577392  
 
    Deltacross, Westenschouwen MPA2 01    1100m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Daalen       Evy van    01 514 AV'56        04:23 662945  
002 Heikoop      Iris       01 516 DeltaSport   04:27 640488  
003 Mol          Eva de     01 678 Energie      04:29 663754  
004 Kaagman      Caecilia   01 586 Dynamica     04:34 636587  
005 Lange        Nikita de  01 587 Dynamica     04:48 716838  
006 Flink        Eeke       02 655 AV'56        05:44 ??      
007 Janson       Sascha     01 676 Dynamica     05:53 681781  
 
    Deltacross, Westenschouwen MPA1 02    1100m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Klinken      Anique van 02 507 DeltaSport   04:25 665624  
002 Putten       Shelby van 02 641 AV'56        04:45 i.a.    
003 Smits        Veerle     02 495 AV'56        04:51 ia      
004 Geldof       Jasmijn    02 583 Dynamica     04:53 681779  
005 Tolhoek      Yara       02 648 DeltaSport   04:56 715561  
006 Bun          Parel      02 585 Dynamica     05:03 691085  
007 Schollema    Beau       02 503 RKHAV        05:05 724289  
008 Maes         Anouk      02 499 RKHAV        05:09 691393  
009 Broekhoven   Tess van   02 582 Dynamica     05:11 694614  
010 Lelie        Fien       02 505 RKHAV        05:14 746641  
011 Hemelaar     Maaike     02 506 RKHAV        05:17 665688  
012 Weyenberg    Cobie      02 502 RKHAV        05:32 721343  
013 Lindhout     Estee      02 497 DeltaSport   06:05 700051  
 
    Deltacross, Westenschouwen MPB  03    1100m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Houtzager    Ruchama    03 487 DeltaSport   04:28 681666  
002 Daalen       Tamar van  03 482 AV'56        04:51 693653  
003 Stevels      Marit      03 640 Dynamica     04:54 ia      
004 Damme        Iza van    03 642 Wielingen    05:12 709995  
005 Fertoute     Elaine     03 483 DeltaSport   05:17 700052  
006 Slabbekoorn  Marit      03 639 Dynamica     05:26 ia      
007 Exter        Eva den    03 485 RKHAV        05:30 707425  
008 Kaagman      Rosanne    03 609 Dynamica     05:32         
009 Goudzwaard   Ilse       03 486 DeltaSport   05:35 ia      
 
    Deltacross, Westenschouwen MPC  04    1100m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Schets       Tessa      04 474 AV'56        05:15 734443  
002 Mol          Sanne de   04 677 Energie      05:21 706246  
003 Eetvelt      Katja van  04 636 RKHAV        05:23 748872  
004 Coppieters   Jenna      04 477 RKHAV        05:37 743244  
005 Graaf        Amy de     05 628 Wemeldinge   05:45         
006 Janse        Cato       04 672 Dynamica     05:55 734994  
 
    Deltacross, Westenschouwen Htr        
    naam                   geb stn club           tyd
001 Willemsen    Ronald     63 216 Kamperland   23:39         
002 Tevers       Garth      74 336 B Haamstede  27:33         
003 Goudswaard   Niels      69 196 Zierikzee    36:55 trim    
004 Sipma        Jan        56 331 Meliskerke   37:23 trim    
005 Kasemier     F          54 341 DeltaSport   39:58         
006 Bekink       Michel        192 Goes         40:06 ??      
007 Dijkman      Cees       69 197 B Haamstede  40:14 trim    
008 Keulen       Adriaan va 80 199 Middelburg   40:51 trim    
009 Loeve        L             234 DeltaSport   41:22         
010 Karelse      Johan      73 233 Heinkenszand 41:26         
011 Schaap       Rob        57 220 Vlissingen   41:42         
012 Mourik       Bram van   62 202 Sommelsdijk  42:17 trim    
013 Joziasse     J          63 228 Middleburg   42:20         
014 Vermeulen    Sven       77 226 Vlissingen   42:46         
015 Paardekooper Alex       78 231 Oostkapelle  43:02         
016 Zuidhoff     Leon       73 223 Oostkapelle  43:17         
017 Buyck        Michel     75 213 Dynamica     45:13         
018 Welle        Hans v d   58 222 Middelburg   48:23         
019 Beijl        Rob van de 65 184 Delta Sp tri 49:06 trim    
020 Hoogenboom   Bart       46 335 Delta Sp Tri 52:30         
021 Joosse       Cees       52 342 Arnemuiden   53:43         
 
    Deltacross, Westenschouwen Dtr        
    naam                   geb stn club           tyd
001 Ameele       Tilly v d  72 963 DeltaSport   14:10         
002 Gouwe        Tarinda vd 88 093 Schore       20:29         
003 Herwegh      Natascha   72 091 Heikant      20:35         
004 Staal        Mireille   70 099 Nw Haamstede 21:10         
005 Vogel        Anja       61 088 Middelburg   21:29 trim    
006 Mes          Angela     82 098 Middelburg   23:06         
007 Kort         Mieke      64 082 Delta SP tri 25:03 trim    
008 Schot        Jolanda       084 Zierikzee    25:23 trim    
009 Heuff        Inge       58 299 Zierikzee    27:05         
010 Joziasse     Anita         083 AV'56        45:09 trim    
 
     finishers: ,293

terug naar boven