za 31/03/12 - Topclinics en Testwedstrijd - Tnz

uitslag icon Uitslag | fotoalbum icon Foto's

Uitslag

Jongens pupillen C
Stnr Naam geb 40m 600m Balwerpen ptn
1 Jesse vd Dikkenberg 2004 7.64 2.20.76 12.77 954 ptn
2 Tom van Houwelingen 2005 8.06 2.20.36 8.84 808 ptn
3 Tobias de Zeeuw 2004 8.30 2.35.58 14.47 762 ptn
4 Karsten Herwegh 2004 8.39 2.37.78 13.05 709 ptn
Meisjes pupillen C
Stnr Naam geb 40m 600m Balwerpen ptn
1 Fenna Gelderblom 2004 8.23 2.42.33 12.83 702 ptn
2 Katja van Eetvelt 2004 7.81 2.47.16 9.31 677 ptn
3 Iris de Rechter 2004 8.57 2.51.06 8.88 523 ptn
4 Valerie Schuthkowski 2004 8.40 2.57.16 8.06 499 ptn
5 Jenna Coppieters 2004 8.49 2.41.49 4.93 496 ptn
6 Yara Burg 2004 8.67 3.00.65 10.51 491 ptn
7 Melanie de Bat 2004 9.06 2.49.09 9.37 476 ptn
8 Myrthe Keijmel 2005 8.99 2.49.60 6.81 426 ptn
Jongens pupillen B
Stnr Naam geb 40m 1000m Balwerpen ptn
1 Martijn van Os 2003 8.15 4.13.14 15.67 941 ptn
2 Luc van Westen 2003 7.81 4.40.01 17.59 923 ptn
3 Sven Kramer 2003 8.31 4.19.07 15.80 892 ptn
4 Mats Vierbergen 2003 8.52 4.40.97 12.16 715 ptn
5 Stijn Vermue 2003 7.89 5.10.03 8.72 657 ptn
Meisjes pupillen B
Stnr Naam geb 40m 1000m Balwerpen ptn
1 Iza van Damme 2003 7.21 4.24.53 10.96 965 ptn
2 Rosanna Kaagman 2003 7.54 4.29.07 11.11 904 ptn
3 Ilse Durinck 2003 7.94 4.36.35 15.06 874 ptn
4 Daisy Stroo 2003 7.79 4.56.33 13.62 808 ptn
5 Eva den Exter 2003 8.04 4.38.74 8.50 726 ptn
6 Amy van Houte 2003 8.70 4.54.39 8.72 577 ptn
Jongens pupillen A1
Stnr Naam geb 60m 1000m Hoogspringen ptn
1 Wouter Schets 2002 10.01 3.41.27 0.90 1257 ptn
2 Stijn de Rechter 2002 10.25 4.34.60 1.10 1126 ptn
3 Matthijs Roos 2002 10.50 3.52.48 0.90 1126 ptn
4 Luca van de Belt 2002 9.59 5.04.27 1.00 1057 ptn
5 Matthijn van Laere 2002 10.23 4.20.17 0.90 1037 ptn
6 Senne Herwegh 2002 10.85 4.10.76 0.90 992 ptn
7 Lucian de Nooyer 2002 9.61 dnf 1.10 956 ptn
8 Nathan de Zeeuw 2002 10.78 4.28.57 0.90 928 ptn
9 Stef Kapteijn 2002 9.49 dnf 0.95 867 ptn
10 Luca Joos 2002 dnf dnf 0.95 306 ptn
Meisjes pupillen A1
Stnr Naam geb 60m 1000m Verspringen ptn
337 Jasmijn Geldof 2002 11.09 4.01.29 3.00 1054 ptn
382 Anouk Maes 2002 10.53 4.27.04 3.00 1017 ptn
341 Parel Bun 2002 10.54 4.31.55 3.00 998 ptn
384 Fien Lelie 2002 10.99 4.22.93 3.10 992 ptn
351 Coby Weyenberg 2002 10.78 4.39.31 2.77 891 ptn
383 Daphne van Vossen 2002 10.63 4.54.05 2.72 852 ptn
386 Maaike Hemelaar 2002 11.99 4.33.77 2.77 767 ptn
381 Beau Schollema 2002 11.82 5.32.82 2.60 572 ptn
350 Luca Roos 2002 12.00 5.15.75 2.20 518 ptn
Jongens pupillen A2
Stnr Naam geb 60m 1000m Hoogspringen ptn
335 Paavo de Leng 2001 9.44 3.31.37 1.20 1629 ptn
330 Felix Schillings 2001 9.14 3.53.14 1.05 1451 ptn
333 Paul van Houwelingen 2001 9.75 3.56.35 1.05 1329 ptn
430 Yannick Harmsen 2001 9.43 4.19.15 1.05 1280 ptn
331 Robert Schouwenaar 2001 10.15 4.28.84 1.10 1162 ptn
390 Jochem van Pamelen 2001 11.35 4.53.43 1.05 879 ptn
391 Mart Brouwers 2001 3.48.90 471 ptn
Meisjes pupillen A2
Stnr Naam geb 60m 1000m Verspringen ptn
332 Caecilia Kaagman 2001 9.37 4.09.91 3.97 1462 ptn
329 Nikita de Lange 2001 10.68 4.13.43 3.05 1062 ptn
449 Lianne van Kampen 2001 9.72 dnf 3.38 916 ptn
336 Sascha Janson 2001 11.57 4.55.38 2.90 766 ptn

 

Jongens junioren D
80mh 8 deelnemer(s)
1 Liere, Daan van 18/3/99 AV '56 12.78 sec
2 Dierkx, Mike 9/2/99 AV Scheldesport 14.27 sec
3 Veen, Robin van der 13/1/00 AV Scheldesport 14.82 sec
4 Ridder, Rens de 6/3/99 ADSV Dynamica 16.21 sec
5 Blom, Taco 16/9/99 AV '56 16.44 sec
6 Wege, Ivar vd 1999 AV Scheldesport 16.53 sec
7 Boogaart, Bart 4/10/00 ADSV Dynamica 16.75 sec
Konings, Sylvan 18/11/00 ADSV Dynamica dns sec
discus 9 deelnemer(s)
1 Louter, Ruud 9/9/00 RK HAV 21.72 m
2 Liere, Daan van 18/3/99 AV '56 20.30 m
3 Ridder, Rens de 6/3/99 ADSV Dynamica 18.93 m
4 Veen, Robin van der 13/1/00 AV Scheldesport 16.02 m
5 Boogaart, Bart 4/10/00 ADSV Dynamica 14.99 m
6 Wege, Ivar vd 1999 AV Scheldesport 12.69 m
7 Blom, Taco 16/9/99 AV '56 12.55 m
8 Dierkx, Mike 9/2/99 AV Scheldesport 10.91 m
9 Konings, Sylvan 18/11/00 ADSV Dynamica 6.76 m
kogel 9 deelnemer(s)
1 Liere, Daan van 18/3/99 AV '56 9.66 m
2 Ridder, Rens de 6/3/99 ADSV Dynamica 8.76 m
3 Louter, Ruud 9/9/00 RK HAV 8.70 m
4 Wege, Ivar vd 1999 AV Scheldesport 8.38 m
5 Veen, Robin van der 13/1/00 AV Scheldesport 7.47 m
6 Dierkx, Mike 9/2/99 AV Scheldesport 7.46 m
7 Blom, Taco 16/9/99 AV '56 6.73 m
8 Boogaart, Bart 4/10/00 ADSV Dynamica 6.13 m
9 Konings, Sylvan 18/11/00 ADSV Dynamica 4.08 m
1000m 6 deelnemer(s)
1 Ridder, Rens de 6/3/99 ADSV Dynamica 3.15.26 min
2 Veen, Robin van der 13/1/00 AV Scheldesport 3.30.63 min
3 Dierkx, Mike 9/2/99 AV Scheldesport 3.41.12 min
4 Boogaart, Bart 4/10/00 ADSV Dynamica 3.51.90 min
5 Wege, Ivar vd 1999 AV Scheldesport 3.57.26 min
6 Konings, Sylvan 18/11/00 ADSV Dynamica 4.10.03 min
Meisjes junioren D
60mh 11 deelnemer(s)
1 Kreek, Maaike de 20/2/99 AV Scheldesport 11.97 sec
2 Jones, Waeöby 16/1/99 AV Scheldesport 13.06 sec
3 Siebum, Tinca 14/2/00 ADSV Dynamica 13.16 sec
4 Brouwers, Floortje 21/10/99 RK HAV 13.19 sec
5 Dalampeki, Maria 2000 AV Scheldesport 13.57 sec
6 Vossen, Maaike van 29/2/00 RK HAV 13.67 sec
7 Thuy, Margot 7/12/99 RK HAV 13.75 sec
8 Dirkzwager, Ilse 15/11/99 Delta Sport 14.05 sec
9 Zeeuw, Mirthe de 2/12/00 AV Scheldesport 14.65 sec
Nieuwendijk, Britt van den 6/1/99 Delta Sport dns sec
Bolle, Esther 28/10/00 AV '56 dns sec
discus 13 deelnemer(s)
1 Jones, Waeöby 16/1/99 AV Scheldesport 18.31 m
2 Siebum, Tinca 14/2/00 ADSV Dynamica 16.74 m
3 Sande, Michelle van de 15/3/00 AV '56 16.30 m
4 Gelderblom, Nanne 15/6/00 Delta Sport 15.95 m
5 Bruijn, Anouk de 23/5/99 RK HAV 15.73 m
6 Kreek, Maaike de 20/2/99 AV Scheldesport 15.36 m
7 Thuy, Margot 7/12/99 RK HAV 13.65 m
8 Dalampeki, Maria 2000 AV Scheldesport 13.31 m
9 Bolle, Esther 28/10/00 AV '56 11.99 m
10 Hemelaar, Anouk 31/5/00 RK HAV 10.59 m
11 Zeeuw, Mirthe de 2/12/00 AV Scheldesport 10.51 m
12 Dirkzwager, Ilse 15/11/99 Delta Sport 9.96 m
Nieuwendijk, Britt van den 6/1/99 Delta Sport dns m
kogel 13 deelnemer(s)
1 Jones, Waeöby 16/1/99 AV Scheldesport 8.03 m
2 Bruijn, Anouk de 23/5/99 RK HAV 7.26 m
3 Gelderblom, Nanne 15/6/00 Delta Sport 7.20 m
4 Siebum, Tinca 14/2/00 ADSV Dynamica 7.20 m
5 Kreek, Maaike de 20/2/99 AV Scheldesport 7.18 m
6 Sande, Michelle van de 15/3/00 AV '56 6.97 m
7 Thuy, Margot 7/12/99 RK HAV 6.57 m
8 Dalampeki, Maria 2000 AV Scheldesport 6.17 m
9 Bolle, Esther 28/10/00 AV '56 5.90 m
10 Brouwers, Floortje 21/10/99 RK HAV 5.66 m
11 Zeeuw, Mirthe de 2/12/00 AV Scheldesport 5.63 m
12 Hemelaar, Anouk 31/5/00 RK HAV 5.39 m
Nieuwendijk, Britt van den 6/1/99 Delta Sport dns m
1000m 5 deelnemer(s)
1 Zeeuw, Mirthe de 2/12/00 AV Scheldesport 3.33.78 min
2 Dirkzwager, Ilse 15/11/99 Delta Sport 3.48.48 min
3 Dalampeki, Maria 2000 AV Scheldesport 4.06.85 min
Jones, Waeöby 16/1/99 AV Scheldesport dnf min
Bolle, Esther 28/10/00 AV '56 dnf min
Jongens junioren C
100mh 5 deelnemer(s)
1 Leng, Finn de 24/2/97 ADSV Dynamica 15.52 sec
2 Gelderblom, Pelle 27/7/98 AV '56 17.14 sec
3 Kreek, Kris de 21/1/97 AV Scheldesport 19.30 sec
4 Biesbroeck, Maarten 28/9/98 RK HAV 21.10 sec
5 Huigh, Floris 22/11/98 AV De Wielingen 22.04 sec
1500m 3 deelnemer(s)
1 Thuy, Dennis 5/12/97 RK HAV 5.29.80 min
2 Huigh, Floris 22/11/98 AV De Wielingen 5.46.34 min
3 Biesbroeck, Maarten 28/9/98 RK HAV 6.01.17 min
discus 6 deelnemer(s)
1 Leng, Finn de 24/2/97 ADSV Dynamica 36.80 m
2 Biesbroeck, Maarten 28/9/98 RK HAV 25.75 m
3 Gelderblom, Pelle 27/7/98 AV '56 24.59 m
4 Dirkzwager, Lars 23/3/98 AV '56 16.48 m
5 Huigh, Floris 22/11/98 AV De Wielingen 15.00 m
Kreek, Kris de 21/1/97 AV Scheldesport dns m
kogel 6 deelnemer(s)
1 Leng, Finn de 24/2/97 ADSV Dynamica 11.44 m
2 Biesbroeck, Maarten 28/9/98 RK HAV 8.90 m
3 Gelderblom, Pelle 27/7/98 AV '56 8.19 m
4 Dirkzwager, Lars 23/3/98 AV '56 7.89 m
5 Thuy, Dennis 5/12/97 RK HAV 7.89 m
6 Kreek, Kris de 21/1/97 AV Scheldesport 6.88 m
Meisjes junioren C
80mh 9 deelnemer(s)
1 Bun, Femke 16/7/98 RK HAV 14.86 sec
2 Broeck, Annemijn van 3/4/98 RK HAV 15.08 sec
3 Kesel, Romy de 28/7/98 RK HAV 15.49 sec
4 Slabbekoorn, Femke 2/7/98 AV '56 15.88 sec
5 Veen, Stephanie van der 6/4/98 AV Scheldesport 16.06 sec
6 Rijk, Celina 19/12/98 AV'56 16.63 sec
7 Damme, Julie van 3/10/97 RK HAV 18.06 sec
8 Bruin, Manon de 1/11/98 RK HAV 18.13 sec
Brouwer, Fieke de 15/5/97 RK HAV dnf sec
1500m 6 deelnemer(s)
1 Maele, Jessie van 9/5/98 RK HAV 5.35.44 min
2 Brouwer, Fieke de 15/5/97 RK HAV 5.37.17 min
3 Damme, Julie van 3/10/97 RK HAV 5.55.39 min
4 Dorsselaer, Romy van 6/7/97 RK HAV 6.10.54 min
5 Slabbekoorn, Femke 2/7/98 AV '56 6.12.50 min
6 Bruin, Nathalie de 8/1/97 RK HAV 6.20.83 min
discus 8 deelnemer(s)
1 Kesel, Romy de 28/7/98 RK HAV 23.09 m
2 Proost, Jennifer 13/6/98 AV '56 20.86 m
3 Lauwers, Romy 13/5/98 RK HAV 19.18 m
4 Nieuwendijk, Lotte van den 9/4/97 Delta Sport 18.74 m
5 Veen, Stephanie van der 6/4/98 AV Scheldesport 16.97 m
6 Ferket, Eva 28/9/98 RK HAV 14.48 m
7 Rijk, Celina 19/12/98 AV'56 13.06 m
8 Slabbekoorn, Femke 2/7/98 AV '56 12.23 m
kogel 9 deelnemer(s)
1 Broeck, Annemijn van 3/4/98 RK HAV 8.69 m
2 Lauwers, Romy 13/5/98 RK HAV 8.67 m
3 Proost, Jennifer 13/6/98 AV '56 8.66 m
4 Kesel, Romy de 28/7/98 RK HAV 8.19 m
5 Bun, Femke 16/7/98 RK HAV 7.64 m
6 Veen, Stephanie van der 6/4/98 AV Scheldesport 7.17 m
7 Nieuwendijk, Lotte van den 9/4/97 Delta Sport 7.04 m
8 Ferket, Eva 28/9/98 RK HAV 7.01 m
9 Rijk, Celina 19/12/98 AV'56 5.60 m
Jongens junioren B
110mh 1 deelnemer(s)
1 Vaate, Chiel bij de 22/2/96 Delta Sport 17.92 sec
kogel 5 deelnemer(s)
1 Akuoko Maclean, Dwayn 14/8/95 AV '56 12.64 m
2 Kesel, Michael de 22/3/95 RK HAV 12.14 m
3 Verkaaik, Fabian 21/9/96 Delta Sport 10.90 m
4 Moor, Colin de 14/5/96 RK HAV 9.35 m
5 Vaate, Chiel bij de 22/2/96 Delta Sport 8.70 m
discus 5 deelnemer(s)
1 Akuoko Maclean, Dwayn 14/8/95 AV '56 36.60 m
2 Verkaaik, Fabian 21/9/96 Delta Sport 24.10 m
3 Moor, Colin de 14/5/96 RK HAV 21.42 m
4 Vaate, Chiel bij de 22/2/96 Delta Sport 19.22 m
Kesel, Michael de 22/3/95 RK HAV dns m
1500m 1 deelnemer(s)
1 Lelie, Michiel 22/3/95 RK HAV 5.02.44 min
5000m 1 deelnemer(s)
1 Geluk, Tijs 29/8/96 Delta Sport 20.37.96 min
Meisjes junioren B
discus 1 deelnemer(s)
1 Slabbekoorn, Anouk 18/2/96 AV '56 19.70 m
kogel 1 deelnemer(s)
Slabbekoorn, Anouk 18/2/96 AV '56 m
Jongens junioren A
kogel 1 deelnemer(s)
1 Elfrink, Patrick 1994 AV'56 8.96 m
discus 1 deelnemer(s)
1 Elfrink, Patrick 1994 AV'56 23.87 m
5000m 1 deelnemer(s)
Verhulst, Pieter 29/9/93 ADSV Dynamica 17.27.86 min
Meisjes junioren A
kogel 1 deelnemer(s)
1 Hoogesteger, Iris 18/3/94 AV '56 8.18 m
Vrouwen Senioren
kogel 1 deelnemer(s)
1 Beule, Audrey de 28/5/86 RK HAV 8.43 m
discus 1 deelnemer(s)
1 Beule, Audrey de 28/5/86 RK HAV 24.34 m
Mannen Masters
5000m 2 deelnemer(s)
1 Janse, Micha 26/1/74 ADSV Dynamica 17.59.23 min
2 Zeeuw, Alwin de 9/4/70 AV Scheldesport 19.18.10 min
Vrouwen Masters
kogel 1 deelnemer(s)
1 Berden, Leonie 16/5/74 RK HAV 10.90 m
discus 1 deelnemer(s)
1 Berden, Leonie 16/5/74 RK HAV 37.91 m
Mannen Masters 45
5000m 2 deelnemer(s)
1 Slits, Peter 15/4/67 AV De Wielingen 18.46.58 min
2 Veen, Jaap van der 9/11/67 AV Scheldesport 20.18.75 min
Mannen Masters 50
100mh 1 deelnemer(s)
Zaman, Jacques 6/3/61 AV Scheldesport 22.30 sec
Mannen Senioren
5000m 2 deelnemer(s)
1 Korte, Willem de 5/3/92 ADSV Dynamica 16.53.37 min
2 Eijzeren, Harmen van 21/2/91 ADSV Dynamica 17.11.25 min
Vrouwen mastersV45
80mh 1 deelnemer(s)
1 Knoop, Astrid 1965 PAC 16.37

sec

 

Uitslagen VB atleten

Heren pupillen 60 meter ver 400 meter Totaal
Pl Naam Vereniging Tijd Punten Afst. Punten Tijd Punt Punten
1 Justin Hoefmans Sprint 10,71 2128 3.34 349 83,88 558 3035
2 Jasper Mol Sprint 12,16 1642 2.85 279 95,84 510 2432
3 Marijn Baan Scheldesport 17,95 936 1.50 122 158,01 270 1328
4 Bas van Rooij Sprint 14,63 1193 1.41 113 0 1305
Heren Junioren 100 meter kogel 400 meter Totaal
Pl Naam Vereniging Tijd Punten Afst. Punten Tijd Punt Punten
1 Marco Lauwerijssen Sprint 14,03 1249 4,67 550 67,84 1414 3214
2 Andy Nystad Sprint 14,54 1202 6,65 809 73,69 929 2940
3 Yunus Ozden Scheldesport 15,86 1094 9,01 1120 90,11 623 2838
Heren Senioren 100 meter kogel 400 meter Totaal
Pl Naam Vereniging Tijd Punten Afst. Punten Tijd Punt Punten
1 Umberto Druiventak Sprint 12,27 1612 6,31 765 56,1 2530 4907
2 Sebastiaan Schaalje Scheldesport 13,09 1408 6,61 804 62,12 1909 4122
3 Stan Dielemans Sprint 14,22 1230 6,24 754 64,28 1733 3717
4 Otto de Vriendt Scheldesport 14,15 1240 6,10 738 67,14 1476 3454
5 Richard de Bruijn Scheldesport 15,61 1109 5,34 641 78,91 676 2427
6 Ronnie Tiggelman Sprint 16,36 1057 4,20 491 87,63 636 2184
7 Ronnie Harlaar Scheldesport 17,28 988 4,62 546 93,88 608 2142
8 Jurgen Kaijser Scheldesport 20,17 809 4,10 477 107,06 544 1830
9 Alex Dieleman Scheldesport 23,41 646 3,05 336 121,45 475 1457
Dames Junioren 100 meter kogel 400 Totaal
Pl Naam Vereniging Tijd Punten Afst. Punten Tijd Punt Punten
1 Lieke Sweep Sprint 16,84 1019 5,50 1587 106,42 546 2679
2 Dominique de Brouwer Scheldesport 17,59 966 5,07 1401 95,81 597 2595
3 Lieke Sweep Sprint  17,16 996 5,00 1375 272,63 31 1437
Dames Senioren 100 meter kogel 400 meter Totaal
Pl Naam Vereniging Tijd Punten Afst. Punten Tijd Punt Punten
1 Madelon Tax Sprint 17,54 966 5,17 617 90,45 621 1859
2 Sira Lambregts Sprint 17,44 973 4,45 522 93,1 610 1741
3 Saskia Hopmans Scheldesport 13,98 1259 5,86 707 124,59 460 1627
4 Jacqueline Lange Scheldesport 21,22 719 5,32 636 152,69 338 1313
terug naar boven