za 17/04/10 - Ir Knaap pup+Baan Goes

uitslag icon Uitslag | fotoalbum icon Foto's

Uitslag

Uitslagen IR Knaap

17-4-2010

 

Jongens pupillen C 3-kamp(sprint-hoog-bal)
Plaats Naam Vereniging 40m hoog bal Totaal Punten
1 Lucian de Nooijer ADSV Dynamica 7.58 Sec. 0.80 M 28.96 M 1061 Pnt
2 Leroy Eschenroder AV Scheldesport 7.30 Sec. 0.95 M 15.09 M 1037 Pnt
3 Stef Kapteijn AV '56 7.26 Sec. 0.85 M 16.28 M 990 Pnt
4 Baris Abbay AV '56 8.79 Sec. 0.85 M 19.49 M 778 Pnt
5 Jorg van Sabben AV '56 8.36 Sec. 0.75 M 14.52 M 692 Pnt
6 Luc van Westen m AV '56 9.16 Sec. 0.70 M 9.99 M 460 Pnt
7 Boaz van de Geer m ADSV Dynamica 9.05 Sec. 0.70 M 6.14 M 389 Pnt
8 Kjelt Moerbeek AV '56 11.30 Sec. 0.70 M 8.31 M 239 Pnt

 

Meisjes pupillen C 3-kamp(sprint-ver-bal)
Plaats Naam Vereniging 40m ver bal Totaal Punten
1 Shirin van Anrooy AV '56 8.03 Sec. 2.63 M 16.26 M 859 Pnt
2 Parel Bun ADSV Dynamica 7.86 Sec. 2.74 M 10.92 M 818 Pnt
3 Ruchama Houtzager m Delta Sport 7.98 Sec. 2.73 M 10.31 M 784 Pnt
4 Elaine Fertoute m Delta Sport 8.37 Sec. 2.46 M 14.39 M 740 Pnt
5 Ninah van Vliet Delta Sport 7.87 Sec. 2.57 M 8.48 M 733 Pnt
6 Daphne van Vossen RK HAV 8.17 Sec. 2.48 M 9.99 M 696 Pnt
7 Tess van Broekhoven ADSV Dynamica 8.44 Sec. 2.50 M 11.75 M 691 Pnt
8 Tamar van Daalen m AV '56 8.40 Sec. 2.39 M 10.53 M 652 Pnt
9 Rosanne Kaagman m ADSV Dynamica 8.29 Sec. 2.28 M 8.79 M 612 Pnt
10 Maaike Hemelaar RK HAV 8.86 Sec. 2.33 M 10.88 M 580 Pnt
11 Daphne Proost AV '56 9.36 Sec. 2.16 M 14.03 M 537 Pnt
12 Eeke Flink AV '56 8.64 Sec. 2.14 M 8.14 M 516 Pnt
13 Maud Pellaers AV '56 8.86 Sec. 2.15 M 7.85 M 481 Pnt
14 Estee Linthout Delta Sport 9.37 Sec. 2.01 M 9.91 M 431 Pnt
15 Lizanna Janse m ADSV Dynamica 10.77 Sec. 1.59 M 6.94 M 131 Pnt

 

Jongens pupillen B 3-kamp(sprint-hoog-kogel)
Plaats Naam Vereniging 40m hoog kogel Totaal Punten
1 Mart Brouwers RK HAV 6.98 Sec. 1.10 M 5.19 M 1326 Pnt
2 Paavo de Leng ADSV Dynamica 7.22 Sec. 1.05 M 5.13 M 1233 Pnt
3 Felix Schillings ADSV Dynamica 7.17 Sec. 0.90 M 4.05 M 1057 Pnt
4 Robert Schouwenaar ADSV Dynamica 7.57 Sec. 1.00 M 3.80 M 1031 Pnt
5 Paul van Houwelingen ADSV Dynamica 7.57 Sec. 0.90 M 4.52 M 1012 Pnt
6 Noah Lauwers RK HAV 7.86 Sec. 0.90 M 4.94 M 988 Pnt
7 Jochem van Pamelen RK HAV 8.17 Sec. 0.75 M 4.82 M 818 Pnt
8 Pim Nieuwenstein AV '56 8.68 Sec. 0.90 M 4.15 M 802 Pnt
9 Kaj Lems Delta Sport 8.54 Sec. 0.75 M 3.09 M 627 Pnt
10 Fedde Eveleens AV '56





0 Pnt

 

Meisjes pupillen B 3-kamp(sprint-ver-bal)
Plaats Naam Vereniging 40m ver bal Totaal Punten
1 Caecilia Kaagman ADSV Dynamica 6.93 Sec. 3.55 M 11.34 M 1173 Pnt
2 Evy van Daalen AV '56 7.03 Sec. 3.29 M 11.67 M 1105 Pnt
3 Isel Begemann Delta Sport 7.09 Sec. 3.01 M 15.60 M 1104 Pnt
4 Iris Heikoop Delta Sport 7.46 Sec. 3.02 M 13.03 M 987 Pnt
5 Lotte Zuidgeest ADSV Dynamica 7.97 Sec. 3.00 M 10.00 M 833 Pnt
6 Nienke Stoutjesdijk Delta Sport 7.90 Sec. 2.71 M 12.05 M 826 Pnt
7 Jolieke van der Veen AV '56 8.24 Sec. 2.46 M 14.62 M 764 Pnt
8 Emma Roelse ADSV Dynamica 8.00 Sec. 2.29 M 10.42 M 695 Pnt
9 Jamie Blommaert AV '56 8.34 Sec. 2.52 M 10.68 M 691 Pnt
10 Caroline van den Doel Delta Sport 8.52 Sec. 2.22 M 15.20 M 682 Pnt
11 Charlotte Hensels AV '56 8.54 Sec. 2.49 M 10.65 M 653 Pnt
12 Sascha Janson ADSV Dynamica 8.46 Sec. 2.36 M 9.57 M 618 Pnt

 

Jongens pupillen A(1e jrs) 3-kamp(sprint-hoog-kogel)
Plaats Naam Vereniging 60m hoog kogel Totaal Punten
1 Robin van der Veen AV Scheldesport 9.30 Sec. 1.20 M 7.97 M 1602 Pnt
2 Ruud Louter RK HAV 10.35 Sec. 1.25 M 8.59 M 1504 Pnt
3 Toine van den Bos Delta Sport 9.79 Sec. 1.00 M 5.72 M 1241 Pnt
4 Stijn Lavooij AV '56 10.14 Sec. 1.05 M 5.00 M 1177 Pnt
5 Dennis Janse ADSV Dynamica 10.28 Sec. 0.90 M 6.57 M 1146 Pnt
6 Rutger Berger Delta Sport 10.53 Sec. 1.05 M 5.34 M 1144 Pnt
7 Joel van Daalen AV '56 10.04 Sec. 1.00 M 4.83 M 1144 Pnt
8 Max van der Heyden AV Scheldesport 10.12 Sec. 1.10 M 3.92 M 1139 Pnt
9 Ruben Heijnen Delta Sport 9.82 Sec. 0.95 M 4.66 M 1130 Pnt
10 Davey Godeschalk RK HAV 10.69 Sec. 1.05 M 5.29 M 1119 Pnt
11 Jacob Kik Delta Sport 10.45 Sec. 1.00 M 4.59 M 1067 Pnt
12 Nick Heijmans RK HAV 11.02 Sec. 1.05 M 5.06 M 1060 Pnt
13 Midas Noya ADSV Dynamica 10.68 Sec. 1.05 M 3.89 M 1020 Pnt
14 Jesse Roelands RK HAV 11.51 Sec. 0.95 M 4.92 M 918 Pnt
15 Siem Lindhout Delta Sport 11.64 Sec. 0.95 M 4.47 M 872 Pnt
16 Vincent Marteijn ADSV Dynamica 11.94 Sec. 0.90 M 4.13 M 776 Pnt
17 Sylvan Konings ADSV Dynamica 13.27 Sec. 0.80 M 3.58 M 532 Pnt

 

Meisjes pupillen A(1e jrs) 3-kamp(sprint-ver-bal)
Plaats Naam Vereniging 60m ver bal Totaal Punten
1 Michelle van de Sande AV '56 10.93 Sec. 3.35 M 24.64 M 1114 Pnt
2 Maria Dalampeki AV Scheldesport 10.37 Sec. 3.27 M 14.99 M 1037 Pnt
3 Maaike van Vossen RK HAV 11.30 Sec. 3.02 M 13.07 M 833 Pnt
4 India Wesdorp AV '56 11.62 Sec. 2.85 M 14.82 M 791 Pnt
5 Anne Ravia Delta Sport 11.26 Sec. 2.81 M 11.99 M 776 Pnt
6 Esther Bolle AV '56 11.34 Sec. 2.75 M 12.31 M 760 Pnt
7 Nuriye van Lamoen AV '56 11.31 Sec. 2.95 M 8.55 M 730 Pnt
8 Isa van de Voorde RK HAV 12.33 Sec. 2.74 M 9.61 M 599 Pnt
9 Anouk Hemelaar RK HAV 12.52 Sec. 2.67 M 10.08 M 575 Pnt
10 Nanne Gelderblom Delta Sport



19.03 M 304 Pnt

 

Jongens pupillen A(2e jrs) 3-kamp(sprint-hoog-kogel)
Plaats Naam Vereniging 60m hoog kogel Totaal Punten
1 Daan van Liere AV '56 9.30 Sec. 1.20 M 6.67 M 1529 Pnt
2 Taco Blom AV '56 9.29 Sec. 1.15 M 6.23 M 1467 Pnt
3 Rens de Ridder ADSV Dynamica 10.06 Sec. 1.15 M 5.96 M 1324 Pnt
4 Sergio Harinck ADSV Dynamica 9.66 Sec. 1.10 M 5.18 M 1301 Pnt
5 Joram Verhage ADSV Dynamica 9.69 Sec. 1.05 M 5.56 M 1284 Pnt
6 Ruben van Meer Delta Sport 10.09 Sec. 1.00 M 7.16 M 1281 Pnt
7 Mike Dierkx AV Scheldesport 10.04 Sec. 1.05 M 6.26 M 1273 Pnt
8 Joost van den Doel Delta Sport 10.53 Sec. 1.05 M 7.15 M 1254 Pnt
9 Sebastian van Holland AV De Wielingen 10.48 Sec. 1.05 M 6.56 M 1227 Pnt
10 Marcel Pannekoek Delta Sport 10.75 Sec. 1.15 M 5.66 M 1208 Pnt
11 Bryan Vink RK HAV 10.23 Sec. 1.05 M 5.36 M 1187 Pnt
12 Jochem Rozinga AV '56 10.09 Sec. 1.10 M 4.43 M 1181 Pnt
13 Jorick Vries AV '56 10.30 Sec. 1.00 M 5.55 M 1153 Pnt
14 Yaran Steijns AV '56 11.13 Sec. 1.00 M 4.66 M 982 Pnt

 

Meisjes pupillen A(2e jrs) 3-kamp(sprint-ver-bal)
Plaats Naam Vereniging 60m ver bal Totaal Punten
1 Britt van den Nieuwendijk Delta Sport 9.47 Sec. 4.37 M 22.11 M 1502 Pnt
2 Maaike de Kreek AV Scheldesport 9.67 Sec. 3.69 M 21.09 M 1319 Pnt
3 Amanda Dekker Delta Sport 9.79 Sec. 3.57 M 19.66 M 1256 Pnt
4 Iggy Nachtegael RK HAV 9.84 Sec. 3.51 M 17.76 M 1208 Pnt
5 Lisa Bolle Delta Sport 10.16 Sec. 3.35 M 21.61 M 1182 Pnt
6 Anouk de Bruijn RK HAV 10.30 Sec. 3.35 M 22.07 M 1167 Pnt
7 Floortje Brouwer RK HAV 10.11 Sec. 3.36 M 17.28 M 1129 Pnt
8 Latisha Eschenroder AV Scheldesport 10.06 Sec. 3.28 M 16.13 M 1103 Pnt
9 Britt van Liere Delta Sport 10.34 Sec. 3.56 M 14.29 M 1087 Pnt
10 Demi Ravia Delta Sport 11.02 Sec. 3.17 M 17.14 M 964 Pnt
11 Laura Boone RK HAV 10.78 Sec. 3.09 M 15.13 M 947 Pnt
12 Sharon van Waterschoot RK HAV 11.20 Sec. 2.92 M 19.84 M 930 Pnt
13 Ilse Dirkzwager Delta Sport 10.88 Sec. 3.10 M 13.05 M 901 Pnt

 

Uitslagen Baancircuitwedstrijd

17-4-2010

 

Jongens junioren D 600m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Mark de Rond ARV Achilles 1.44.63 Min. 622 Pnt
2 Kris de Kreek AV Scheldesport 1.46.36 Min. 598 Pnt
3 Finn de Leng ADSV Dynamica 1.51.24 Min. 531 Pnt
4 Nout van den Bos Delta Sport 1.54.92 Min. 485 Pnt
5 Matthias Houtzager Delta Sport 1.56.55 Min. 466 Pnt
6 Franklin van Anrooy AV '56 1.56.96 Min. 461 Pnt
7 Pelle Gelderblom AV' 56 1.57.81 Min. 450 Pnt
8 Jo�l Hillebrand Delta Sport 1.58.49 Min. 443 Pnt
9 Tim Slabbekoorn ADSV Dynamica 2.00.13 Min. 424 Pnt
10 Gennaro Biswane ADSV Dynamica 2.00.15 Min. 424 Pnt
11 Jules Huisman AV '56 2.05.06 Min. 372 Pnt
12 Evan de Schrijver AV '56 2.06.40 Min. 358 Pnt
13 Bart Balkenende AV '56 2.07.71 Min. 345 Pnt
14 Floris Huigh AV De Wielingen 2.08.87 Min. 334 Pnt
15 Patrick van Zweden AV '56 2.09.92 Min. 323 Pnt
16 Sven Moerbeek AV '56 2.14.29 Min. 284 Pnt
17 Jasper Heikoop Delta Sport 2.14.67 Min. 280 Pnt
18 Marnick Los AV '56 2.17.14 Min. 259 Pnt
19 Gijs Vader AV '56 2.28.04 Min. 172 Pnt
20 Jurriaan Berger Delta Sport 2.28.19 Min. 172 Pnt

 

Jongens junioren D 80m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Mark de Rond ARV Achilles 10.87 Sec. 640 Pnt
2 Gennaro Biswane ADSV Dynamica 11.39 Sec. 557 Pnt
3 Melle Maas AV '56 11.70 Sec. 510 Pnt
4 Pelle Gelderblom AV' 56 11.97 Sec. 472 Pnt
5 Robin Dekker Delta Sport 12.13 Sec. 450 Pnt
6 Tim Slabbekoorn ADSV Dynamica 12.26 Sec. 432 Pnt
7 Finn de Leng ADSV Dynamica 12.36 Sec. 419 Pnt
8 Jens d' Hondt RK HAV 12.37 Sec. 418 Pnt
9 Jo�l Hillebrand Delta Sport 12.48 Sec. 404 Pnt
10 Nout van den Bos Delta Sport 12.55 Sec. 395 Pnt
11 Lars Dirkzwager AV' 56 12.60 Sec. 388 Pnt
12 Matthias Houtzager Delta Sport 12.60 Sec. 388 Pnt
13 Evan de Schrijver AV '56 12.64 Sec. 383 Pnt
14 Kris de Kreek AV Scheldesport 12.76 Sec. 369 Pnt
15 Dylan Vink RK HAV 12.77 Sec. 367 Pnt
16 Maarten Biesbroeck RK HAV 12.79 Sec. 365 Pnt
17 Timo Ponnuthurai ADSV Dynamica 12.82 Sec. 361 Pnt
18 Sven Moerbeek AV '56 12.83 Sec. 360 Pnt
19 Stijn van de Voorde RK HAV 12.87 Sec. 355 Pnt
20 Jules Huisman AV '56 12.90 Sec. 352 Pnt
21 Patrick van Zweden AV '56 13.01 Sec. 339 Pnt
22 Luuk Dijkers AV '56 13.01 Sec. 339 Pnt
23 Floris Huigh AV De Wielingen 13.37 Sec. 297 Pnt
24 Bart Balkenende AV '56 13.74 Sec. 257 Pnt
25 Gijs Vader AV '56 13.79 Sec. 252 Pnt
26 Jasper Heikoop Delta Sport 14.03 Sec. 227 Pnt
27 Nils Colpaert AV '56 14.18 Sec. 212 Pnt
28 Jurriaan Berger Delta Sport 15.24 Sec. 114 Pnt

 

Jongens junioren D speer
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Mark de Rond ARV Achilles 37.03 M 599 Pnt
2 Finn de Leng ADSV Dynamica 31.60 M 520 Pnt
3 Jens d' Hondt RK HAV 24.68 M 408 Pnt
4 Dylan Vink RK HAV 24.28 M 402 Pnt
5 Jo�l Hillebrand Delta Sport 23.01 M 379 Pnt
6 Stijn van de Voorde RK HAV 22.73 M 374 Pnt
7 Pelle Gelderblom AV' 56 21.60 M 354 Pnt
8 Gennaro Biswane ADSV Dynamica 20.22 M 328 Pnt
9 Kris de Kreek AV Scheldesport 19.99 M 324 Pnt
10 Marnick Los AV '56 19.73 M 319 Pnt
11 Maarten Biesbroeck RK HAV 18.07 M 286 Pnt
12 Robin Dekker Delta Sport 16.56 M 255 Pnt
13 Matthias Houtzager Delta Sport 16.50 M 254 Pnt
14 Lars Dirkzwager AV' 56 16.50 M 254 Pnt
15 Tim Slabbekoorn ADSV Dynamica 15.81 M 240 Pnt
16 Evan de Schrijver AV '56 15.09 M 224 Pnt
17 Nout van den Bos Delta Sport 14.60 M 213 Pnt
18 Sven Moerbeek AV '56 13.92 M 198 Pnt
19 Timo Ponnuthurai ADSV Dynamica 12.65 M 168 Pnt
20 Jasper Heikoop Delta Sport 12.63 M 168 Pnt
21 Patrick van Zweden AV '56 12.59 M 167 Pnt
22 Melle Maas AV '56 12.09 M 154 Pnt
23 Nils Colpaert AV '56 11.16 M 131 Pnt
24 Floris Huigh AV De Wielingen 10.93 M 125 Pnt
25 Luuk Dijkers AV '56 10.22 M 107 Pnt
26 Bart Balkenende AV '56 9.53 M 88 Pnt
27 Gijs Vader AV '56 8.32 M 53 Pnt

 

Jongens junioren D ver
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Melle Maas AV '56 4.15 M 448 Pnt
2 Kris de Kreek AV Scheldesport 4.10 M 438 Pnt
3 Finn de Leng ADSV Dynamica 4.03 M 424 Pnt
4 Robin Dekker Delta Sport 3.83 M 384 Pnt
5 Jo�l Hillebrand Delta Sport 3.83 M 384 Pnt
6 Nout van den Bos Delta Sport 3.82 M 382 Pnt
7 Pelle Gelderblom AV' 56 3.68 M 354 Pnt
8 Tim Slabbekoorn ADSV Dynamica 3.68 M 354 Pnt
9 Matthias Houtzager Delta Sport 3.63 M 344 Pnt
10 Jens d' Hondt RK HAV 3.62 M 342 Pnt
11 Gennaro Biswane ADSV Dynamica 3.59 M 336 Pnt
12 Evan de Schrijver AV '56 3.54 M 326 Pnt
13 Jules Huisman AV '56 3.49 M 316 Pnt
14 Maarten Biesbroeck RK HAV 3.41 M 300 Pnt
15 Stijn van de Voorde RK HAV 3.33 M 284 Pnt
16 Timo Ponnuthurai ADSV Dynamica 3.31 M 280 Pnt
17 Jasper Heikoop Delta Sport 3.23 M 264 Pnt
18 Gijs Vader AV '56 3.23 M 264 Pnt
19 Patrick van Zweden AV '56 3.17 M 252 Pnt
20 Sven Moerbeek AV '56 3.14 M 246 Pnt
21 Marnick Los AV '56 3.14 M 246 Pnt
22 Lars Dirkzwager AV' 56 3.12 M 242 Pnt
23 Floris Huigh AV De Wielingen 3.12 M 242 Pnt
24 Bart Balkenende AV '56 3.04 M 226 Pnt
25 Nils Colpaert AV '56 2.83 M 184 Pnt
26 Jurriaan Berger Delta Sport 2.76 M 170 Pnt

 

Meisjes junioren D 600m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Tessa van den Brink AV Scheldesport 1.45.09 Min. 616 Pnt
2 Maureen Sprenkels AV Scheldesport 1.47.22 Min. 585 Pnt
3 Kristen Baas Delta Sport 1.55.64 Min. 476 Pnt
4 Jessie van Maele RK HAV 1.55.95 Min. 473 Pnt
5 Fieke de Brouwer RK HAV 1.56.54 Min. 466 Pnt
6 Britt de Mendonca Delta Sport 2.01.03 Min. 414 Pnt
7 Simone Weijers AV '56 2.02.61 Min. 397 Pnt
8 Julie van Dam RK HAV 2.08.80 Min. 334 Pnt
9 Romy Lauwers RK HAV 2.11.80 Min. 306 Pnt
10 Sarah van der Vliet Delta Sport 2.13.34 Min. 292 Pnt
11 Elise Nieuwenhuijze AV '56 2.14.21 Min. 284 Pnt
12 Manon de Bruin RK HAV 2.14.77 Min. 279 Pnt
13 Femke Slabbekoorn AV '56 2.14.89 Min. 279 Pnt
14 Tess de Mendonca Delta Sport 2.15.22 Min. 275 Pnt
15 Ewa de Regt AV '56 2.15.59 Min. 272 Pnt
16 Nathalie de Bruin RK HAV 2.19.17 Min. 242 Pnt
17 Leoniek Koster AV '56 2.24.78 Min. 197 Pnt
18 Anouk Valk AV '56 2.26.93 Min. 181 Pnt
19 Femke Bun RK HAV 2.31.83 Min. 145 Pnt
20 Elske van der Veen AV '56 2.36.81 Min. 112 Pnt
21 Jennifer Proost AV '56 2.44.54 Min. 64 Pnt

 

Meisjes junioren D 60m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Tessa van den Brink AV Scheldesport 9.10 Sec. 530 Pnt
2 Sarah van der Vliet Delta Sport 9.13 Sec. 524 Pnt
3 Maureen Sprenkels AV Scheldesport 9.18 Sec. 515 Pnt
4 Kristen Baas Delta Sport 9.24 Sec. 504 Pnt
5 Britt de Mendonca Delta Sport 9.35 Sec. 485 Pnt
6 Aysha van Es AV Scheldesport 9.42 Sec. 473 Pnt
7 Fieke de Brouwer RK HAV 9.42 Sec. 473 Pnt
8 Lotte van den Nieuwendijk Delta Sport 9.64 Sec. 435 Pnt
9 Simone Weijers AV '56 9.70 Sec. 426 Pnt
10 Romy Lauwers RK HAV 9.75 Sec. 417 Pnt
11 Anouk Valk AV '56 9.75 Sec. 417 Pnt
12 Jessie van Maele RK HAV 9.93 Sec. 389 Pnt
13 Femke Slabbekoorn AV '56 9.97 Sec. 383 Pnt
14 Annemijn van Broeck RK HAV 10.24 Sec. 342 Pnt
15 Manon de Bruin RK HAV 10.37 Sec. 323 Pnt
16 Ewa de Regt AV '56 10.47 Sec. 309 Pnt
17 Elise Nieuwenhuijze AV '56 10.52 Sec. 302 Pnt
18 Leoniek Koster AV '56 10.53 Sec. 301 Pnt
19 Julie van Dam RK HAV 10.75 Sec. 271 Pnt
20 Femke Bun RK HAV 10.75 Sec. 271 Pnt
21 Tess de Mendonca Delta Sport 10.76 Sec. 269 Pnt
22 Nathalie de Bruin RK HAV 11.10 Sec. 226 Pnt
23 Elske van der Veen AV '56 11.35 Sec. 195 Pnt
24 Jennifer Proost AV '56 11.49 Sec. 179 Pnt

 

Meisjes junioren D kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Aysha van Es AV Scheldesport 8.38 M 441 Pnt
2 Lotte van den Nieuwendijk Delta Sport 8.22 M 433 Pnt
3 Sarah van der Vliet Delta Sport 7.98 M 420 Pnt
4 Romy Lauwers RK HAV 7.79 M 410 Pnt
5 Maureen Sprenkels AV Scheldesport 7.67 M 403 Pnt
6 Tessa van den Brink AV Scheldesport 7.60 M 399 Pnt
7 Britt de Mendonca Delta Sport 7.40 M 388 Pnt
8 Jennifer Proost AV '56 7.01 M 366 Pnt
9 Anouk Valk AV '56 6.99 M 365 Pnt
10 Jessie van Maele RK HAV 6.37 M 329 Pnt
11 Femke Bun RK HAV 6.28 M 323 Pnt
12 Kristen Baas Delta Sport 6.25 M 321 Pnt
13 Tess de Mendonca Delta Sport 5.57 M 279 Pnt
14 Leoniek Koster AV '56 5.49 M 274 Pnt
15 Femke Slabbekoorn AV '56 5.12 M 249 Pnt
16 Elske van der Veen AV '56 4.70 M 220 Pnt
17 Elise Nieuwenhuijze AV '56 4.69 M 220 Pnt

 

Meisjes junioren D ver
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Aysha van Es AV Scheldesport 4.12 M 442 Pnt
2 Fieke de Brouwer RK HAV 4.08 M 434 Pnt
3 Maureen Sprenkels AV Scheldesport 4.03 M 424 Pnt
4 Simone Weijers AV '56 3.86 M 390 Pnt
5 Sarah van der Vliet Delta Sport 3.73 M 364 Pnt
6 Tessa van den Brink AV Scheldesport 3.73 M 364 Pnt
7 Romy Lauwers RK HAV 3.65 M 348 Pnt
8 Britt de Mendonca Delta Sport 3.61 M 340 Pnt
9 Jessie van Maele RK HAV 3.59 M 336 Pnt
10 Kristen Baas Delta Sport 3.59 M 336 Pnt
11 Lotte van den Nieuwendijk Delta Sport 3.58 M 334 Pnt
12 Anouk Valk AV '56 3.56 M 330 Pnt
13 Femke Bun RK HAV 3.44 M 306 Pnt
14 Femke Slabbekoorn AV '56 3.42 M 302 Pnt
15 Elise Nieuwenhuijze AV '56 3.40 M 298 Pnt
16 Leoniek Koster AV '56 3.28 M 274 Pnt
17 Manon de Bruin RK HAV 3.22 M 262 Pnt
18 Julie van Dam RK HAV 3.17 M 252 Pnt
19 Tess de Mendonca Delta Sport 3.15 M 248 Pnt
20 Annemijn van Broeck RK HAV 3.08 M 234 Pnt
21 Nathalie de Bruin RK HAV 3.05 M 228 Pnt
22 Ewa de Regt AV '56 2.54 M 126 Pnt
23 Elske van der Veen AV '56 2.49 M 116 Pnt

 

Jongens junioren C 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Robin Hummel ARV Achilles 11.88 Sec. 846 Pnt
2 Noah Heijnen Delta Sport 11.98 Sec. 828 Pnt
3 Edwin van Bemden AV '56 11.98 Sec. 828 Pnt
4 Steven Roelse ADSV Dynamica 12.82 Sec. 695 Pnt
5 Remko Bout ADSV Dynamica 12.98 Sec. 671 Pnt
6 Jason Gillissen ADSV Dynamica 12.98 Sec. 671 Pnt
7 Jelle Lauwers RK HAV 13.29 Sec. 627 Pnt
8 Dion Pluijlaar ADSV Dynamica 13.36 Sec. 618 Pnt
9 Rubin Janse ADSV Dynamica 13.43 Sec. 608 Pnt
10 Tom van den Berg AV '56 13.47 Sec. 603 Pnt
11 David Ponnuthurai ADSV Dynamica 13.64 Sec. 580 Pnt
12 Dwayn Akuoko Maclean AV '56 14.11 Sec. 520 Pnt
13 Wouter Leestemaker AV '56 14.14 Sec. 517 Pnt
14 Chiel bij de Vaate Delta Sport 14.27 Sec. 501 Pnt
15 Fabian Verkaaik Delta Sport 14.58 Sec. 464 Pnt
16 Jorn Markenhof RK HAV 14.60 Sec. 462 Pnt
17 Wouter Leeftink ADSV Dynamica 14.83 Sec. 436 Pnt
18 Bob Husson AV '56 15.23 Sec. 393 Pnt
19 Sven de Vos Delta Sport 15.83 Sec. 332 Pnt
20 Liam Ruff Delta Sport 16.21 Sec. 296 Pnt
21 Jason Jacobs RK HAV 17.40 Sec. 193 Pnt
22 Jochem Braamse AV '56 18.16 Sec. 134 Pnt

 

Jongens junioren C 150m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Robin Hummel ARV Achilles 18.07 Sec. 813 Pnt
2 Noah Heijnen Delta Sport 18.24 Sec. 794 Pnt
3 Edwin van Bemden AV '56 18.39 Sec. 778 Pnt
4 Steven Roelse ADSV Dynamica 19.12 Sec. 702 Pnt
5 Jason Gillissen ADSV Dynamica 19.56 Sec. 659 Pnt
6 Remko Bout ADSV Dynamica 19.90 Sec. 628 Pnt
7 Tom van den Berg AV '56 20.31 Sec. 591 Pnt
8 David Ponnuthurai ADSV Dynamica 20.42 Sec. 581 Pnt
9 Rubin Janse ADSV Dynamica 20.58 Sec. 567 Pnt
10 Chiel bij de Vaate Delta Sport 21.69 Sec. 477 Pnt
11 Wouter Leeftink ADSV Dynamica 22.29 Sec. 432 Pnt
12 Fabian Verkaaik Delta Sport 22.91 Sec. 387 Pnt
13 Bob Husson AV '56 23.45 Sec. 351 Pnt
14 Tijs Geluk Delta Sport 23.55 Sec. 344 Pnt
15 Nuno Westdorp AV '56 25.61 Sec. 220 Pnt
16 Jochem Braamse AV '56 26.58 Sec. 168 Pnt

 

Jongens junioren C 800m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Noah Heijnen Delta Sport 2.21.92 Min. 641 Pnt
2 Steven Roelse ADSV Dynamica 2.25.45 Min. 605 Pnt
3 Dion Pluijlaar ADSV Dynamica 2.26.09 Min. 599 Pnt
4 Remko Bout ADSV Dynamica 2.26.16 Min. 598 Pnt
5 Luuk Balkenende AV '56 2.27.77 Min. 582 Pnt
6 Rubin Janse ADSV Dynamica 2.33.97 Min. 522 Pnt
7 Wouter Leeftink ADSV Dynamica 2.35.22 Min. 511 Pnt
8 Chiel bij de Vaate Delta Sport 2.35.48 Min. 509 Pnt
9 David Ponnuthurai ADSV Dynamica 2.36.06 Min. 503 Pnt
10 Tijs Geluk Delta Sport 2.36.29 Min. 502 Pnt
11 Fabian Verkaaik Delta Sport 3.03.22 Min. 297 Pnt
12 Rob Louter RK HAV 3.38.69 Min. 106 Pnt

 

Jongens junioren C speer
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Tom van den Berg AV '56 38.73 M 622 Pnt
2 David Ponnuthurai ADSV Dynamica 33.15 M 543 Pnt
3 Edwin van Bemden AV '56 32.62 M 535 Pnt
4 Fabian Verkaaik Delta Sport 30.44 M 502 Pnt
5 Jorn Markenhof RK HAV 30.14 M 497 Pnt
6 Chiel bij de Vaate Delta Sport 28.64 M 474 Pnt
7 Tijs Geluk Delta Sport 28.43 M 471 Pnt
8 Dwayn Akuoko Maclean AV '56 27.44 M 455 Pnt
9 Sven de Vos Delta Sport 27.17 M 450 Pnt
10 Jelle Lauwers RK HAV 24.81 M 411 Pnt
11 Rob Louter RK HAV 24.40 M 404 Pnt
12 Jason Jacobs RK HAV 24.16 M 400 Pnt
13 Gino Harinck ADSV Dynamica 13.95 M 198 Pnt
14 Liam Ruff Delta Sport 13.47 M 187 Pnt
15 Nuno Westdorp AV '56 11.73 M 146 Pnt
16 Jochem Braamse AV '56 10.72 M 120 Pnt

 

Jongens junioren C ver
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Edwin van Bemden AV '56 5.58 M 733 Pnt
2 Steven Roelse ADSV Dynamica 5.15 M 650 Pnt
3 Tom van den Berg AV '56 4.97 M 615 Pnt
4 Jason Gillissen ADSV Dynamica 4.81 M 583 Pnt
5 Wouter Leestemaker AV '56 4.81 M 583 Pnt
6 David Ponnuthurai ADSV Dynamica 4.71 M 562 Pnt
7 Remko Bout ADSV Dynamica 4.70 M 560 Pnt
8 Rubin Janse ADSV Dynamica 4.69 M 558 Pnt
9 Tim van den Broeke ADSV Dynamica 4.59 M 269 Pnt
10 Tijs Geluk Delta Sport 4.24 M 466 Pnt
11 Fabian Verkaaik Delta Sport 4.17 M 452 Pnt
12 Chiel bij de Vaate Delta Sport 4.16 M 450 Pnt
13 Sven de Vos Delta Sport 4.02 M 422 Pnt
14 Liam Ruff Delta Sport 3.97 M 412 Pnt
15 Nuno Westdorp AV '56 3.50 M 318 Pnt
16 Jochem Braamse AV '56 3.09 M 236 Pnt

 

Meisjes junioren C 150m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Naomi Nachtegael RK HAV 21.00 Sec. 532 Pnt
2 Fleur van Hoorn AV De Wielingen 21.15 Sec. 520 Pnt
3 Sanne Nijsse AV '56 21.35 Sec. 503 Pnt
4 Meike van Gastel AV '56 21.43 Sec. 497 Pnt
5 Frederique Voorhans AV Scheldesport 22.04 Sec. 450 Pnt
6 Elke Freijzer RK HAV 22.23 Sec. 436 Pnt
7 Marloes Grutter AV '56 22.32 Sec. 429 Pnt
8 Jennifer Wouters RK HAV 22.55 Sec. 413 Pnt
9 Maria Strogova AV Scheldesport 22.79 Sec. 396 Pnt
10 Indy Strijdonk RK HAV 23.06 Sec. 377 Pnt
11 Maud van Liere Delta Sport 23.20 Sec. 368 Pnt
12 Dionne Pieters AV '56 23.21 Sec. 367 Pnt
13 Anouk Slabbekoorn AV '56 24.36 Sec. 293 Pnt

 

Meisjes junioren C 600m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Meike van Gastel AV '56 1.46.12 Min. 601 Pnt
2 Emma van Mourik Delta Sport 1.46.78 Min. 592 Pnt
3 Marloes Grutter AV '56 1.58.25 Min. 446 Pnt
4 Elke Freijzer RK HAV 2.01.67 Min. 408 Pnt
5 Sanne Nijsse AV '56 2.03.61 Min. 386 Pnt
6 Maria Strogova AV Scheldesport 2.13.54 Min. 290 Pnt

 

Meisjes junioren C 80m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Naomi Nachtegael RK HAV 11.08 Sec. 606 Pnt
2 Fleur van Hoorn AV De Wielingen 11.18 Sec. 589 Pnt
3 Sanne Nijsse AV '56 11.22 Sec. 583 Pnt
4 Frederique Voorhans AV Scheldesport 11.38 Sec. 558 Pnt
5 Meike van Gastel AV '56 11.52 Sec. 537 Pnt
6 Jeannot Zandee AV '56 11.65 Sec. 517 Pnt
7 Indy Strijdonk RK HAV 11.67 Sec. 515 Pnt
8 Nadine de Rijke AV '56 11.70 Sec. 510 Pnt
9 Julia de Dreu AV '56 11.71 Sec. 509 Pnt
10 Maria Strogova AV Scheldesport 11.78 Sec. 499 Pnt
11 Marloes Grutter AV '56 11.80 Sec. 496 Pnt
12 Jennifer Wouters RK HAV 11.83 Sec. 491 Pnt
13 Maud van Liere Delta Sport 11.83 Sec. 491 Pnt
14 Emma van Mourik Delta Sport 11.88 Sec. 484 Pnt
15 Dionne Pieters AV '56 11.97 Sec. 472 Pnt
16 Elke Freijzer RK HAV 11.98 Sec. 470 Pnt
17 Anouk Slabbekoorn AV '56 12.43 Sec. 410 Pnt

 

Meisjes junioren C kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Nadine de Rijke AV '56 10.00 M 522 Pnt
2 Jennifer Wouters RK HAV 8.20 M 432 Pnt
3 Meike van Gastel AV '56 8.03 M 423 Pnt
4 Maud van Liere Delta Sport 7.92 M 417 Pnt
5 Sanne Nijsse AV '56 7.61 M 400 Pnt
6 Anouk de Vries AV Scheldesport 7.17 M 375 Pnt
7 Frederique Voorhans AV Scheldesport 6.72 M 349 Pnt
8 Maria Strogova AV Scheldesport 6.62 M 343 Pnt
9 Noor Colpaert AV '56 6.40 M 330 Pnt
10 Julia de Dreu AV '56 6.37 M 329 Pnt
11 Jeannot Zandee AV '56 6.19 M 318 Pnt

 

Meisjes junioren C ver
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Meike van Gastel AV '56 4.28 M 474 Pnt
2 Fleur van Hoorn AV De Wielingen 4.27 M 472 Pnt
3 Naomi Nachtegael RK HAV 4.22 M 462 Pnt
4 Julia de Dreu AV '56 4.21 M 460 Pnt
5 Anouk de Vries AV Scheldesport 4.04 M 426 Pnt
6 Nadine de Rijke AV '56 3.85 M 388 Pnt
7 Maria Strogova AV Scheldesport 3.82 M 382 Pnt
8 Dionne Pieters AV '56 3.80 M 378 Pnt
9 Anouk Slabbekoorn AV '56 3.77 M 372 Pnt
10 Noor Colpaert AV '56 3.65 M 348 Pnt
11 Frederique Voorhans AV Scheldesport 3.58 M 334 Pnt
12 Jennifer Wouters RK HAV 3.52 M 322 Pnt
13 Jeannot Zandee AV '56 3.50 M 318 Pnt
14 Maud van Liere Delta Sport 3.48 M 314 Pnt
15 Indy Strijdonk RK HAV 3.43 M 304 Pnt
16 Emma van Mourik Delta Sport 3.37 M 292 Pnt

 

Jongens junioren B 200m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Joeri van der Hooft AV De Wielingen 24.92 Sec. 564 Pnt
2 Jasper Knibbeler RK HAV 25.48 Sec. 517 Pnt
3 Robin Geschiere ADSV Dynamica 25.56 Sec. 511 Pnt
4 Patrick Elfrink AV '56 26.77 Sec. 418 Pnt
5 Pieter Wisse ADSV Dynamica 30.49 Sec. 178 Pnt

 

Jongens junioren B 800m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Tim van den Broeke (JC) ADSV Dynamica 2.13.67 Min. 537 Pnt
2 Pieter Wisse ADSV Dynamica 2.15.23 Min. 515 Pnt

 

Jongens junioren B discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Patrick Elfrink AV '56 26.24 M 386 Pnt

 

Jongens junioren B hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Joeri van der Hooft AV De Wielingen 1.80 M 680 Pnt

 

Jongens junioren B speer
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Jasper Knibbeler RK HAV 42.55 M 529 Pnt
2 Robin Geschiere ADSV Dynamica 34.97 M 413 Pnt
3 Patrick Elfrink AV '56 28.43 M 302 Pnt
4 Arjen Luteijn AV De Wielingen 10.37 M

 

Meisjes junioren B 200m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Mariska Bun RK HAV 26.28 Sec. 740 Pnt
2 Iris Pieters AV '56 27.02 Sec. 683 Pnt
3 Judith de Rond ARV Achilles 27.36 Sec. 658 Pnt
4 Iris Hoogesteger AV '56 29.24 Sec. 529 Pnt
5 Tara Schuilwerve AV '56 29.90 Sec. 488 Pnt
6 Vere van Rie RK HAV 31.10 Sec. 417 Pnt

 

Meisjes junioren B 800m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Christa Verhage ADSV Dynamica 2.40.17 Min. 568 Pnt
2 Danielle Flipse AV '56 2.45.19 Min. 521 Pnt
3 Tara Schuilwerve AV '56 2.45.72 Min. 516 Pnt
4 Sanne van Mourik Delta Sport 2.47.03 Min. 504 Pnt
5 Hilde Doeleman Delta Sport 2.57.41 Min. 417 Pnt
6 Vere van Rie RK HAV 3.06.54 Min. 349 Pnt

 

Meisjes junioren B discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Iris Hoogesteger AV '56 25.85 M 456 Pnt
2 Mariska Bun RK HAV 24.60 M 428 Pnt
3 Iris Pieters AV '56 18.52 M 280 Pnt
4 Cyrille de Kousemaeker ADSV Dynamica 17.28 M 247 Pnt

 

Meisjes junioren B hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Dominick Nouws ARV Achilles 1.50 M 726 Pnt
2 Mariska Bun RK HAV 1.50 M 726 Pnt
3 Iris Pieters AV '56 1.45 M 672 Pnt
4 Hilde Doeleman Delta Sport 1.45 M 672 Pnt
5 Iris Hoogesteger AV '56 1.45 M 672 Pnt
6 Tara Schuilwerve AV '56 1.40 M 615 Pnt
7 Christa Verhage ADSV Dynamica 1.35 M 550 Pnt
8 Danielle Flipse AV '56 1.35 M 550 Pnt

 

Meisjes junioren B speer
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Dominick Nouws ARV Achilles 29.49 M 590 Pnt
2 Mariska Bun RK HAV 27.75 M 557 Pnt
3 Cyrille de Kousemaeker ADSV Dynamica 15.56 M 296 Pnt

 

Meisjes junioren B ver
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Dominick Nouws ARV Achilles 5.11 M 703 Pnt
2 Judith de Rond ARV Achilles 5.06 M 691 Pnt

 

Jongens junioren A 200m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Jan-Willem Roelse ADSV Dynamica 24.32 Sec. 616 Pnt

 

Jongens junioren A 5000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Neal Bouterse (JB) AV '56 16.22.45 Min. 673 Pnt
2 Robbert Meeuwisse AV '56 17.08.99 Min. 591 Pnt
3 Arjen Luteijn (JB) AV De Wielingen 22.42.60 Min. 166 Pnt

 

Jongens junioren A 800m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Willem de Korte ADSH Dynamica 2.14.38 Min. 527 Pnt

 

Jongens junioren A hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Sjoerd Dekker SV Noordkop 1.90 M 769 Pnt
2 Tim Broekman RK HAV 1.70 M 587 Pnt

 

Meisjes junioren A 800m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Esther Platteeuw AV Scheldesport 2.27.61 Min. 699 Pnt
2 Joanne de Ridder ADSV Dynamica 2.44.33 Min. 529 Pnt

 

Meisjes junioren A discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Esther Platteeuw AV Scheldesport 18.79 M 287 Pnt

 

Meisjes junioren A speer
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Esther Platteeuw AV Scheldesport 26.77 M 539 Pnt

 

Mannen Senioren 200m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Rinse Pieters AV Sprint 24.13 Sec. 633 Pnt
2 Rik Hopmans ESAV Asterix 24.14 Sec. 632 Pnt
3 Rene Slabbekoorn ESAV Asterix 24.54 Sec. 596 Pnt

 

Mannen Senioren 800m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Viktor Beelen Kronos 2.08.06 Min. 618 Pnt
2 Rene Slabbekoorn ESAV Asterix 2.23.85 Min. 405 Pnt

 

Mannen Senioren discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Stefan Stokman ADSV Dynamica 30.94 M 495 Pnt
2 Daan Slotboom Climax 26.17 M 384 Pnt
3 Rene Slabbekoorn ESAV Asterix 15.70 M 96 Pnt

 

Mannen Senioren hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Rene Slabbekoorn ESAV Asterix 1.40 M 293 Pnt

 

Mannen Senioren speer
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Daan Slotboom Climax 47.33 M 597 Pnt
2 Stefan Stokman ADSV Dynamica 27.87 M 292 Pnt

 

Mannen Masters 200m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Ronald Rasenberg AV Scheldesport 27.57 Sec. 361 Pnt
2 Michel van den Bos Delta Sport 27.81 Sec. 344 Pnt
3 George Str�h ADSV Dynamica 28.23 Sec. 316 Pnt
4 PAC Wisse ADSH Dynamica 30.04 Sec. 204 Pnt
5 Piet Verbeek AV '56 31.84 Sec. 105 Pnt

 

Mannen Masters 5000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Piet van Mourik Delta Sport 18.48.90 Min. 437 Pnt
2 PAC Wisse ADSH Dynamica 19.10.34 Min. 408 Pnt
3 Eddy Smit Delta Sport 20.13.42 Min. 327 Pnt

 

Mannen Masters 800m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Michel van den Bos Delta Sport 2.13.17 Min. 544 Pnt
2 Albert Platteeuw AV Scheldesport 2.17.53 Min. 484 Pnt
3 Jos de Kreek AV Scheldesport 2.31.68 Min. 316 Pnt

 

Mannen Masters discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Geert Oerlemans SV Diomedon 40.51 M 696 Pnt
2 Yiannis Tsipouras Diomedon 26.42 M 390 Pnt
3 Ronald Rasenberg AV Scheldesport 23.75 M 323 Pnt
4 Jos de Kreek AV Scheldesport 21.38 M 261 Pnt

 

Mannen Masters hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Jos Geluk Delta Sport 1.55 M 444 Pnt

 

Mannen Masters speer
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Yiannis Tsipouras Diomedon 36.16 M 432 Pnt
2 Ronald Rasenberg AV Scheldesport 32.39 M 371 Pnt
3 Geert Oerlemans SV Diomedon 32.22 M 368 Pnt
4 Willem Louter RK HAV 18.26 M 101 Pnt

 

Vrouwen Senioren 200m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Marieke Riemens AV '56 27.12 Sec. 675 Pnt

 

Vrouwen Senioren 800m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Aniek Aper RK HAV 2.26.54 Min. 711 Pnt

 

Vrouwen Senioren discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Aniek Aper RK HAV 25.09 M 439 Pnt
2 Audrey de Beule RK HAV 24.08 M 416 Pnt
3 Hanneke de Danschutter Delta Sport 24.00 M 414 Pnt
4 Marieke Riemens AV '56 22.98 M 391 Pnt

 

Vrouwen Senioren hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Marieke Riemens AV '56 1.45 M 672 Pnt

 

Vrouwen Senioren speer
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Aniek Aper RK HAV 27.18 M 547 Pnt
2 Marieke Riemens AV '56 26.60 M 536 Pnt
3 Audrey de Beule RK HAV 22.86 M 461 Pnt
4 Hanneke de Danschutter Delta Sport 19.88 M 398 Pnt

 

Vrouwen Masters discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Leonie Berden RK HAV 41.28 M 757 Pnt
2 Nanette van der Veen-Koers AV '56 20.77 M 338 Pnt

 

Vrouwen Masters hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Nanette van der Veen-Koers AV '56 1.15 M 278 Pnt

 

Vrouwen Masters speer
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Nanette van der Veen-Koers AV '56 21.82 M 440 Pnt
terug naar boven