za 11/12/10 - Kustcross - Vlissingen

uitslag icon Uitslag | fotoalbum icon Foto's

Uitslag

H4A-crosscompetitie 2010-2011
Reactie's ovv startnummer binnen een week naar aeromad@zeelandnet.nl
    Kustcross, Vlissingen HSe        9.3 km
    naam                   geb stn club        tyd
001 Nieuwkerk    Wim        81 182 avStandaar 30:01 461665 
002 Pleijte      Tim           188 Dynamica   31:05 549404 
003 Kok          Martijn de 82 115 Dynamica   31:42 609985 
004 Harmes       Erwin      81 121 Dynamica   31:53 644732 
005 Francke      Jesper     88 131 Dynamica   33:04 507312 
006 Maldegem     Andre van  80 105 Dynamica   33:21 606211 
007 Pollemans    Peter      85 151 Flakkee    34:10        
008 Vos          Robin de   91 133 AV'56      35:27 435794 
009 Wolfert      Eric       90 111 Flakkee    35:37 705676 
010 Smit         Chris de   79 139 RKHAV      37:25        
011 Botman       Robin         199 Dynamica   37:31        
  
    Kustcross, Vlissingen H35        9.3 km
    naam                   geb stn club        tyd
001 Depoorter    Yves       68 179 TV Zwin    33:06 val    
002 Thuy         Benny      69 163 RKHAV      33:28 662514 
003 Balkenende   Peter      66 136 AV'56      34:52        
004 Keeken       Rick van   66 100 AV'56      37:17 708945 
005 Meulmeester  Manfred    69 164 Dynamica   37:52 283986 
006 Hage         Jeroen     68 192 Dynamica   47:39 172925 
  
    Kustcross, Vlissingen H45        9.3 km
    naam                   geb stn club        tyd
001 Luteyn       Sjaak      57 107 Loopgroep  33:01 535523 
002 Jong         Maarten de 61 190 Olympus    33:42 238200 
003 Vos          Wilco de   63 130 AV'56      33:57 267864 
004 Staal        Archie     64 110 DeltaSport 34:00 494166 
005 Mourik       Piet van   63 127 DeltaSport 35:04 521800 
006 Bouwens      Fer        60 108 AV'56      35:51 542015 
007 Besuien      Marius     62 165 Dynamica   36:51 427775 
008 Dellebeke    Ron        58 118 Dynamica   39:25 46857  
009 Lous         Henk          152 Dynamica   39:34        
  
    Kustcross, Vlissingen H55         6.6 km
    naam                   geb stn club        tyd
001 Herder       Theo den   52 313 AV'56      25:22        
002 Jonge        Wim de     49 304 AV'56      28:13 201138 
003 Smit         Eddy       48 310 DeltaSport 28:46 153525 
004 Tempelaar    Wim        52 307 Dynamica   29:38 436595 
005 Botman       Kobus         326 Dynamica   31:24 436233 
006 Beier        Piet       48 311 Dynamica   31:36 212967 
007 Sluijs       Hans van   49 330 Dynamica   36:48 436594 
  
    Kustcross, Vlissingen H65         6.6 km
    naam                   geb stn club        tyd
001 Lasseur      Joop       42 318 DeltaSport 26:19 462269 
002 Joosse       Rinus      39 301 AV'56      30:09 452494 
003 Gruiter      Karel v d  45 306 Dynamica   30:20 412332 
004 Pluijlaar    Hans       36 316 Dynamica   35:20        
005 Noordijk     Adri       41 312 vet Ned    35:30        
006 Rijke        Bram de    33 308 Dynamica   38:30 278793 
  
    Kustcross, Vlissingen HKC        2.6 km
    naam                   geb stn club        tyd
001 Tanis        Menno      88 951 AV'56      08:45 329969 
002 Jacobse      Leon       82 963 Dynamica   08:57 552405 
003 Hollander    Rene den   92 961 Meliskerke 09:16 trim   
004 Boutense     Sebastiaan 94 929 Scheldespo 09:33        
005 Danschutter  Coen de    90 913 DeltaSport 09:46 330203 
006 Jacobse      Maurice    85 964 Dynamica   10:08 696280 
007 Suij         Joris      95 928 Scheldespo 10:45        
008 Munck        Erik de    82 920 Scheldespo 11:26 208326 
009 Luteyn       Arjen      94 930 Wielingen  12:26        
  
    Kustcross, Vlissingen HKCm       2.6 km
    naam                   geb stn club        tyd
001 Stolk        Edwin      75 901 Flakkee    08:48 300151 
002 Postma       Angelo     72 931 Scheldespo 08:51 634440 
003 Cappon       Erik       66 957 Wielingen  09:20 468757 
004 Zeeuw        Alwin de   70 918 Scheldespo 09:36 447287 
005 Geluk        Jos        58 926 DeltaSport 09:43 ja     
006 Leeftink     Henk       86 939 Dynamica   09:48 181276 
007 Bruin        Marcel de  66 908 RKHAV      09:50 582651 
008 Platteeuw    Albert     65 915 Scheldespo 09:51 494502 
009 Veen         Jaap v d   67 917 Scheldespo 09:55 641591 
010 Zaman        Jacques    61 916 Scheldespo 10:13 494501 
011 Lauwers      Peter      65 909 RKHAV      10:15 625237 
012 Block        Stefan de  74 936 RKHAV      10:17 103961 
013 Murre        Walther    67 925 Scheldespo 10:25 565772 
014 Konings      Aswin      66 924 Dynamica   10:47        
015 Pluijlaar    Joost      63 923 Dynamica   10:58 470961 
016 Heijnen      Alex       59 914 DeltaSport 11:03 552417 
  
    Kustcross, Vlissingen Dse        6.6 km
    naam                   geb stn club        tyd
001 Herder       Astrid den 85 067 AV'56      29:05        
002 Hey          Laurey     89 050 Flakkee    29:58 447589 
  
    Kustcross, Vlissingen D35        6.6 km
    naam                   geb stn club        tyd
001 Goole        Saskia     70 056 AV'56      28:11 454409 
002 Verhelst     Catharine     073 Knokke     30:40 trim   
003 Verhage      Regina     63 061 Dynamica   34:15        
  
    Kustcross, Vlissingen D45        6.6 km
    naam                   geb stn club        tyd
001 Balkenende   Christina  65 072 AV'56      32:06 651842 
002 Westerweele  Ellie      51 053 Dynamica   32:26 171400 
003 Damme        Marian van 65 065 RKHAV      34:19 661303 
004 Smit         Greetje    50 054 DeltaSport 34:31 153526 
005 Kleven       Lenie van  53 055 av Vet Ned 37:47 209921 
  
    Kustcross, Vlissingen DKC        2 km
    naam                   geb stn club        tyd
geen deelnemers
  
    Kustcross, Vlissingen Dkcm       2 km
    naam                   geb stn club        tyd
001 Nijs         Margot de  63 907 RKHAV      08:48 319115 
002 Beule        Karin de   69 906 RKHAV      10:17 576625 
003 Vos          Lyda       72 927 Dynamica   10:28        
004 Bruijn       Marja de   62 934 RKHAV      11:07 584074 
005 Bruin        Astrid de  68 905 RKHAV      11:47 635955 
006 Ruiter       Leonoor    62 900 Scheldespo 11:59 510893 
007 Heij         Jolanda    63 941 Flakkee    12:31        
  
    Kustcross, Vlissingen JA  92/93  6.6 km
    naam                   geb stn club        tyd
001 Wisse        Pieter        040 Dynamica   25:05        
002 Vogel        Jurriaan   93 049 Dynamica   25:11 537707 
003 Vriendt      Xavier de  94 012 Scheldespo 25:19 597594 
004 Dam          Jan van    98 046 Dynamica   26:10 693887 
005 Bouten       Alexander  92 043 Dynamica   29:19 691087 
  
    Kustcross, Vlissingen JB  94/95  4 km
    naam                   geb stn club        tyd
001 Broeke       Tim van de 95 007 Dynamica   13:43 520983 
002 Staal        Tommy      94 717 AV'56      13:51 477867 
003 Roelofs      Milan      94 014 AV'56      13:59 515500 
004 Balkenende   Luuk       95 009 AV'56      14:46        
005 Pluijlaar    Dion       95 006 Dynamica   15:16 508290 
006 Jones        Lyam       95 010 Scheldespo 15:26        
007 Meijers      Daan       95 008 Dynamica   15:53 564450 
008 Bannenberg   Jurre      95 702 Dynamica   16:18 560779 
009 Brink        Dorus v d  95 005 Scheldespo 17:17 555503 
010 Ruiter       Stijn      95 001 Scheldespo 17:57 510891 
011 Hees         Ricardo va    003 AV'56      18:12 ??     
  
    Kustcross, Vlissingen JC  96/97  2.6 km
    naam                   geb stn club        tyd
001 Kreek        Kris de    97 525 Scheldespo 09:09 ??     
002 Velde        Tjeerd vd  97 669 DeltaSport 09:29        
003 Vos          Patrick de 96 404 AV'56      09:38 517846 
004 Geluk        Tijs       96 436 DeltaSport 09:40 518031 
005 Harinck      Gino       96 485 Dynamica   09:45 644721 
006 Leng         Finn de    97 486 Dynamica   10:00 524698 
007 Leeftink     Wouter     96 662 Dynamica   10:02 549394 
008 Schot        Harmen     96 716 Dynamica   10:11 ??     
009 Welle        Marijn v d 96 714 Flakkee    11:01 ia     
010 Sies         Marten     96 538 Flakkee    11:19 597541 
011 Wondergem    Jelle      97 487 Dynamica   11:21 656248 
012 Vos          Sven de    96 712 DeltaSport 11:23 519146 
013 Hillebrand   Joel       97 435 DeltaSport 11:38 531829 
  
    Kustcross, Vlissingen JD  98/99  2 km
    naam                   geb stn club        tyd
001 Verhage      Joram      99 494 Dynamica   07:53 644734 
002 Ridder       Rens de    99 491 Dynamica   08:10 672234 
003 Houtzager    Matthias   98 434 DeltaSport 08:14 598843 
004 Isi          Richard    99 551 Flakkee    08:22 9000344
005 Balkenende   Bart       98 534 AV'56      08:24        
006 Harinck      Sergio     99 496 Dynamica   08:27 602006 
007 Slabbekoorn  Tim        98 692 Dynamica   08:33 573083 
008 Nederpelt    Niels van  99 407 Flakkee    08:51 561986 
009 Gotzenberger Marijn     98 533 Flakkee    08:56        
010 Heemst       Jop        99 550 Flakkee    09:03 578820 
011 Liere        Daan van   99 476 AV'56      09:05 672219 
012 Minderhoud   Lukas      99 493 Dynamica   09:08 ??     
013 Dierkx       Mike       99 450 Scheldespo 09:23 640642 
014 Tolhoek      Ezra       99 521 DeltaSport 09:25 ??     
015 Stee         Jeroen van 99 495 Dynamica   09:32 663107 
016 Mastenbroek  Joost      99 715 Goes       10:01 trim   
  
    Kustcross, Vlissingen JPA2 00    1 km
    naam                   geb stn club        tyd
001 Berger       Rutger     00 445 DeltaSport 04:00 637078 
002 Kloosterman  Emiel      00 530 Dynamica   04:06 ??     
003 Bos          Toine v d  00 446 DeltaSport 04:09 598846 
004 Jaeger       Jori de    00 687 RKHAV      04:20 700077 
005 Heijnen      Ruben      00 448 DeltaSport 04:27 ??     
006 Janse        Dennis     00 693 Dynamica   04:40 588390 
007 Heijmans     Nick       00 412 RKHAV      04:46 585825 
008 Konings      Sylvan     00 499 Dynamica   04:48 647508 
009 Daalen       Joel van   00 474 AV'56      04:53 639076 
010 Witte        Roy        00 710 Dynamica   04:58 ia     
011 Marteijn     Vincent    00 497 Dynamica   05:00 675686 
012 Roelands     Jesse      00 411 RKHAV      05:16 582649 
  
    Kustcross, Vlissingen JPA1 01    1 km
    naam                   geb stn club        tyd
001 Leng         Paavo de   01 504 Dynamica   04:03 664870 
002 Brouwers     Mart       01 605 RKHAV      04:15 635967 
003 Schillings   Felix      01 505 Dynamica   04:34 639206 
004 Houwelingen  Paul van   01 502 Dynamica   04:35 650502 
005 Roos         Matthijs   01 405 Flakkee    04:44 628190 
006 Belfroid     Justin     01 705 Dynamica   04:51 698361 
007 Stee         Sander van 01 506 Dynamica   04:55 663108 
008 Nieulande    Thomas v   01 503 Dynamica   05:02 664383 
009 Pluymert     Bob        01 704 Dynamica   05:18 694612 
010 Lauwers      Noah       01 409 RKHAV      06:20 661310 
  
    Kustcross, Vlissingen JPB  02    1 km
    naam                   geb stn club        tyd
001 Schets       Wouter     02 524 Kapelle    04:25 geen   
002 Nooyer       Lucian de  02 508 Dynamica   04:36 698362 
003 Jansen       Thijs      02 464 AV'56      04:54 ??     
004 Zeeuw        Nathan de  02 452 Scheldespo 05:12 684110 
005 Herwegh      Senne      02 607 RKHAV      05:18 700074 
006 Belt         Luca van d 02 513 Dynamica   05:20 ??     
007 Verheij      Daan       02 700 AV'56      05:38 713170 
008 Moerbeek     Kjelt      02 466 AV'56      06:42 693196 
  
    Kustcross, Vlissingen JPC  03    1 km
    naam                   geb stn club        tyd
001 Tolhoek      Tristan    03 519 DeltaSport 04:42 ??     
002 Westen       Luc van    03 462 AV'56      05:36 688026 
003 Koster       Stefano de 04 578 Wielingen  06:02 9000342
004 Kramer       Sven       03 461 AV'56      06:14 713168 
  
    Kustcross, Vlissingen MA   92/93 2.6 km
    naam                   geb stn club        tyd
001 Velde        Annemiek v 93 674 DeltaSport 09:58        
002 Visser       Marijke de    709 Dynamica   10:19 i.a.   
003 Platteeuw    Esther     92 449 Scheldespo 10:27 463873 
004 Verhage      Christa    93 484 Dynamica   10:55 532536 
  
    Kustcross, Vlissingen MB   94/95 2 km
    naam                   geb stn club        tyd
001 Mourik       Sanne van  94 424 DeltaSport 08:30 507305 
002 Flipse       Danielle   94 522 AV'56      08:43 543769 
003 Freijzer     Elke       95 478 RKHAV      08:46 552578 
004 Rie          Vere van   94 422 RKHAV      10:09 579212 
  
    Kustcross, Vlissingen MC   96/97 2 km
    naam                   geb stn club        tyd
001 Brink        Tessa v d  97 482 Scheldespo 08:08 555502 
002 Baas         Kristin    97 427 DeltaSport 08:12 635579 
003 Jong         Nienke     96 713 Olympus    08:16 524983 
004 Brouwer      Fieke de   97 417 RKHAV      08:19 542075 
005 Sprenkels    Maureen    97 453 Scheldespo 08:36 542316 
006 Mourik       Emma van   96 425 DeltaSport 08:38 518032 
007 IJsebaert    Sara       96 421 RKHAV      08:41 506335 
008 Dam          Julie van  97 419 RKHAV      08:53 632299 
009 Ysebaert     Renee      96 604 RKHAV      10:03 506341 
010 Bruin        Nathalie d 97 418 RKHAV      10:37 576257 
011 Nieuwendijk  Lotte van  97 673 DeltaSport 11:20        
  
    Kustcross, Vlissingen MD   98/99 1 km
    naam                   geb stn club        tyd
001 Jones        Weaoby     99 455 Scheldespo 03:51 640077 
002 Maele        Jessie van 98 415 RKHAV      03:55 606220 
003 Kreek        Maaik de   99 456 Scheldespo 03:59 588399 
004 Boutens      Amber      99 457 Scheldespo 04:01 588396 
005 Weijens      Simone     98 672 AV'56      04:03        
006 Ferket       Eva        98 414 RKHAV      04:13 582161 
007 Murre        Caya       98 481 Scheldespo 04:17 565771 
008 Brouwers     Floortje   99 599 RKHAV      04:29 635965 
009 Mendonca     Tess de    98 428 DeltaSport 04:31 537074 
010 Slabbekoorn  Femke      98 518 AV'56      04:32 657329 
011 Dirkzwager   Ilse       99 430 DeltaSport 04:34 635580 
012 Ravia        Demi       99 431 DeltaSport 04:36 573071 
013 Nachtegaal   Iggy       99 483 RKHAV      04:40 562484 
014 Bruijn       Anouk de   99 597 RKHAV      04:43 561686 
015 Bruin        Manon de   98 413 RKHAV      04:45 576258 
016 Thuy         Margot     99 600 RKHAV      05:02 662574 
017 Veen         Stephanie  98 454 Scheldespo 05:34 681905 
018 Francke      Suzie      99 429 DeltaSport 05:38 710538 
019 Proost       Jennifer   98 517 AV'56      05:39 554991 
  
    Kustcross, Vlissingen MPA2 00    1 km
    naam                   geb stn club        tyd
001 Zeeuw        Mirthe de  00 458 Scheldespo 04:15 578936 
002 Sande        Michelle v 00 515 AV'56      04:30 628711 
003 Dekker       Nicole     00 443 DeltaSport 04:33 689067 
004 Ravia        Anne       00 444 DeltaSport 04:37 00     
005 Meijers      Emma       00 703 Dynamica   04:53 647503 
006 Bolle        Esther     00 472 AV'56      05:09 697660 
007 Vossen       Maaike van 00 608 RKHAV      05:17 640358 
008 Hemelaar     Anouk      00 410 RKHAV      05:50 577392 
  
    Kustcross, Vlissingen MPA1 01    1 km
    naam                   geb stn club        tyd
001 Daalen       Evy van    01 469 AV'56      04:41 662945 
002 Kaagman      Ceacillia  01 507 Dynamica   04:44 636587 
003 Dronkers     Sterre     01 471 AV'56      04:51 700820 
004 Lange        Nikita de  01 706 Dynamica   04:56 ia     
005 Blommaert    Jamie      67 470 AV'56      05:12 672216 
006 Koster       Florienne  01 586 Wielingen  05:28 640352 
007 Janson       Sascha     01 501 Dynamica   05:30 681781 
  
    Kustcross, Vlissingen MPB  02    1 km
    naam                   geb stn club        tyd
001 Klinken      Anique van 02 440 DeltaSport 04:45 665624 
002 Bun          Parel      02 509 Dynamica   04:58 691085 
003 Geldof       Jasmijn    02 510 Dynamica   05:01 ??     
004 Tohoek       Yara       02 520 DeltaSport 05:06 ??     
005 Coq          Louise le  02 679 Wielingen  05:10 707199 
006 Hemelaar     Maaike     02 408 RKHAV      05:22 665688 
007 Munnik       Lisanne    02 526 AV'56      05:27 in aanvr
008 Dorpel       Manon v d  02 701 AV'56      05:34 ia     
009 Proost       Daphne     02 467 AV'56      06:22 669488 
  
    Kustcross, Vlissingen MPC  03    1 km
    naam                   geb stn club        tyd
001 Houtzager    Ruchama    03 437 DeltaSport 04:40 681666 
002 Daalen       Tamar van  03 463 AV'56      05:04 693653 
003 Stevels      Marit      03 708 Dynamica   05:08 ia     
004 Kaagman      Rosanne    03 512 Dynamica   05:43 686108 
005 Schets       Tessa      04 523 Kapelle    05:56 geen   
006 Janse        Lizanne    03 707 Dynamica   06:27 710853 
  
    Kustcross, Vlissingen Htr     
    naam                   geb stn club        tyd
001 Lam          Dick       55 329 Delft      32:21        
002 Francke      J          53 325 Vlissingen 32:32 trimmer
003 Keulen       Adriaan v  80 180 Middelburg 33:09 trim   
004 Hoogenboom   Bart       46 328 DeltaSport 34:05 trim   
005 Ridder       Cor de     70 141 Arnemuiden 36:54        
006 Grave        Herman de  74 201 Vlissingen 38:37 trim   
007 Franke       Geert      29 185 Vlissingen 39:17 trim   
008 Put          Jos        64 193 Vlissingen 39:37 trim   
009 Paardekooper Alexander  78 198 Oostkapell 40:33 trim   
010 Baan         Leo de     69 196 Vlissingen 40:40 trim   
011 Provoost     Ewald      71 194 Biggekerke 41:15 trim   
012 Mol          Johan      56 200 Ritthem    42:46 trim   
013 Geerse       Jeffrey       181 Vlissingen 42:49 trim   
014 Oskam        Eric       60 197 Dynamica   44:52 trim   
015 Joosse       Hans       53 184 Middelburg 45:59 trim   
016 Meyes        Ernst Dick 63 189 Vlissingen 46:45 trim   
017 Kerybin      Chris         203 Vlissingen 46:58 trim   
018 Ginneken     Pieter van 62 195 Bavel      47:42 trim   
019 Seters       Wim van    58 191 Vlissingen 50:01 trim   
  
    Kustcross, Vlissingen Dtr     
    naam                   geb stn club        tyd
001 Vogel        Anja       61 071 Middelburg 31:14 trim   
002 Franken      Nicoline   59 074 Sprundel   32:24 trim   
003 Berge        Katinka vd 73 186 Serooskerk 42:52 trim   
  
250
terug naar boven