za 26/02/11 - Pallandtcross - Middelharnis

uitslag icon Uitslag | fotoalbum icon Foto's

Uitslag

H4A-crosscompetitie 2010-2011
Reactie's ovv startnummer binnen een week naar aeromad@zeelandnet.nl
    Pallandcross, Middelharnis HSe        9700km
    naam                   geb stn club        tyd
001 Harmes       Erwin      81 121 Dynamica   36:24 644732  
002 Kok          Martijn de 82 115 Dynamica   38:08 609985 
003 Pollemans    Peter      85 151 Flakkee    39:45        
004 Groot        Tom        78 240 Flakkee    40:03 638527 
005 Maldegem     Andre van  80 105 Dynamica   41:11 606211 
006 Smit         Chris de   79 139 RKHAV      46:09        
007 Franken      Richard    81 250 Rotterdam  48:43        
008 Stroo        Arjen      83 251 Rotterdam  53:18        
009 Vreeken      Stefan     1  242 Flakkee    56:33 ia     
  
    Pallandcross, Middelharnis H35        9700m
    naam                   geb stn club        tyd
001 Thuy         Benny      69 163 RKHAV      40:36 662514 
002 Jaeger       Edwin de   72 125 RKHAV      41:47 237639 
003 Krol         Wilfried   71 244 Parthenon  42:31        
004 Wieland      Niek       73 161 Wielingen  42:50 498090 
005 Balkenende   Peter      66 136 AV'56      43:07 651798 
006 Keeken       Rick van   66 100 AV'56      43:22 708945 
007 Verheezen    Michel     66 249 Fortuna    44:39        
008 Ridder       Cor de     70 247 Arnemuiden 46:58        
  
    Pallandcross, Middelharnis H45        9700m
    naam                   geb stn club        tyd
001 Hederik      Bert       62 245 av VN      40:11 279544 
002 Woord        Ruud       57 246 Thor       40:44 424568 
003 Vos          Wilco de   63 130 AV'56      41:35 267864 
004 Leng         Edward de  62 119 Dynamica   41:54 524252 
005 Mourik       Piet van   63 127 DeltaSport 43:09 521800 
006 Dellebeke    Ron        58 118 Dynamica   46:30 46857  
007 Lous         Henk          152 Dynamica   48:20 569010 
008 Karsbergen   Ruud          243 Flakkee    52:53 300157 
  
    Pallandcross, Middelharnis H55        7800m
    naam                   geb stn club        tyd
001 Dijk         Arie van   51 340 Flakkee    35:47 263521 
002 Vermeulen    Charles    49 314 Kapelle VN 35:50        
003 Tempelaar    Wim        52 307 Dynamica   38:00 436595 
004 Jonge        Wim de     49 304 AV'56      38:35 201138 
005 Crucq        Andre      52 309 Dynamica   38:42 646281 
006 Beier        Piet       48 311 Dynamica   43:05 212967 
  
    Pallandcross, Middelharnis H65        7800m
    naam                   geb stn club        tyd
001 Lasseur      Joop       42 318 DeltaSport 37:16 462269 
002 Joosse       Rinus      39 301 AV'56      42:55 452494 
003 Pluijlaar    Hans       36 316 Dynamica   50:25 180589 
004 Rijke        Bram de    33 308 Dynamica   57:26 278793 
  
    Pallandcross, Middelharnis HKC        4000m
    naam                   geb stn club        tyd
001 Korte        Willem de  92 966 Dynamica   15:39 694615 
002 Tanis        Menno      88 951 AV'56      16:20 329969 
003 Danschutter  Coen de    90 913 DeltaSport 17:59 330203 
004 Melissant    Arco       79 962 Flakkee    18:44 ia     
005 Luteyn       Arjen      94 930 Wielingen  20:50 474700 
006 Looij        Chris      80 976 Middelharn 21:31        
007 Koning       Mark de    85 975 Spijkeniss 21:40        
008 Kervelaar    Marinus    84 974 Middelharn 23:34        
  
    Pallandcross, Middelharnis HKCm       4000m
    naam                   geb stn club        tyd
001 Heikoop      Sebastiaan 69 911 DeltaSport 15:36 588375 
002 Bos          Michel v d 64 912 DeltaSport 16:00 565902 
003 Platteeuw    Albert     65 915 Scheldespo 17:32 494502 
004 Veen         Jaap v d   67 917 Scheldespo 17:38 641591 
005 Wilde        Rien de    60 922 AV'56      17:43 90464  
006 Murre        Walther    67 925 Scheldespo 18:07 565772 
007 Block        Stefan de  74 936 RKHAV      18:24 103961 
008 Lauwers      Peter      65 909 RKHAV      18:38 625237 
009 Konings      Aswin      66 924 Dynamica   18:55 533874 
010 Louter       Willem     63 910 RKHAV      18:58 640357 
011 Pluijlaar    Joost      63 923 Dynamica   19:48 470961 
  
    Pallandcross, Middelharnis Dse        5900m
    naam                   geb stn club        tyd
001 Hey          Laurey     89 050 Flakkee    29:24 447589 
002 Gijzen       Cynthia    82 091 Haag Atl   32:41        
003 Cassee       Antoinette 81 090 Flakkee    42:08        
  
    Pallandcross, Middelharnis D35        5900m
    naam                   geb stn club        tyd
geen deelnemers
  
    Pallandcross, Middelharnis D45        5900m
    naam                   geb stn club        tyd
001 Balkenende   Christina  65 072 AV'56      31:19 651842 
002 Damme        Marian van 65 065 RKHAV      31:40 661303 
003 Westerweele  Ellie      51 053 Dynamica   34:48 171400 
004 Declercq     Huquette d 45 088 Dynamica   35:40 90934  
005 Kleven       Lenie van  53 055 av Vet Ned 39:06 209921 
  
    Pallandcross, Middelharnis DKC        2100m
    naam                   geb stn club        tyd
001 Aper         Aniek      89 904 RKHAV      08:59 432444 
  
    Pallandcross, Middelharnis Dkcm       2100m
    naam                   geb stn club        tyd
001 Nijs         Margot de  63 907 RKHAV      09:44 319115 
002 Beule        Karin de   69 906 RKHAV      11:33 576625 
003 Heij         Jolanda    63 941 Flakkee    13:31        
004 Breen        Jacqueline 61 973 Flakkee    14:19        
  
    Pallandcross, Middelharnis JA  92/93  5900m
    naam                   geb stn club        tyd
001 Adan         Erwin      92 044 Dynamica   23:46 460965 
002 Dam          Jan van    98 046 Dynamica   26:34 693887 
  
    Pallandcross, Middelharnis JB  94/95  4000m
    naam                   geb stn club        tyd
001 Balkenende   Luuk       95 009 AV'56      15:58 507299 
002 Pluijlaar    Dion       95 006 Dynamica   17:13 508290 
003 Jones        Lyam       95 010 Scheldespo 17:59 522096 
004 Hees         Ricardo va    003 AV'56      21:16 ??     
  
    Pallandcross, Middelharnis JC  96/97  2100m
    naam                   geb stn club        tyd
001 Verstraate   Wouter     97 488 Dynamica   07:59 573092 
002 Harinck      Gino       96 485 Dynamica   08:08 644721 
003 Vos          Patrick de 96 404 AV'56      08:12 517846 
004 Velde        Tjeerd vd  97 669 DeltaSport 08:15 538094 
005 Geluk        Tijs       96 436 DeltaSport 08:29 518031 
006 Leeftink     Wouter     96 662 Dynamica   08:32 549394 
007 Wekken       Sander v d 97 697 DeltaSport 09:25 530808 
008 Ruff         Liam       96 531 DeltaSport 09:44 ??     
009 Kardux       Jop        97 406 Flakkee    09:46 692553 
010 Hillebrand   Joel       97 435 DeltaSport 09:54 531829 
011 Sies         Marten     96 538 Flakkee    10:04 597541 
012 Vos          Sven de    96 712 DeltaSport 10:20 519146 
013 Welle        Marijn vd     771 Flakkee    10:23        
014 Wondergem    Jelle      97 487 Dynamica   10:49 656248 
015 Baet         Julano de  96 770 Flakkee    11:44        
  
    Pallandcross, Middelharnis JD  98/99  2100m
    naam                   geb stn club        tyd
001 Verhage      Joram      99 494 Dynamica   08:29 644734 
002 Ridder       Rens de    99 491 Dynamica   08:31 672234 
003 Houtzager    Matthias   98 434 DeltaSport 08:45 598843 
004 Balkenende   Bart       98 534 AV'56      08:47 564425 
005 Harinck      Sergio     99 496 Dynamica   08:59 602006 
006 Huigh        Floris     98 423 Wielingen  09:08 567181 
007 Minderhoud   Lukas      99 493 Dynamica   09:26 708426 
008 Nederpelt    Niels van  99 407 Flakkee    09:29 561986 
009 Heikoop      Jasper     98 433 DeltaSport 09:33 640486 
010 Tolhoek      Ezra       99 521 DeltaSport 09:48 ia     
011 Heemst       Jop        99 550 Flakkee    10:08 578820 
012 Gotzenberger Marijn     98 533 Flakkee    10:15        
013 Dierkx       Mike       99 450 Scheldespo 10:23 640642 
014 Tijman       Max        99 972 Baarn      10:27 geen   
015 Slabbekoorn  Tim        98 692 Dynamica   11:28 573083 
  
    Pallandcross, Middelharnis JPA2 00    1115m
    naam                   geb stn club        tyd
001 Veen         Robin v d  00 451 Scheldespo 04:30 633380 
002 Berger       Rutger     00 445 DeltaSport 04:33 637078 
003 Jaeger       Jori de    00 687 RKHAV      04:49 700077 
004 Heijmans     Nick       00 412 RKHAV      04:57 585825 
005 Heijnen      Ruben      00 448 DeltaSport 05:17 580314 
006 Konings      Sylvan     00 499 Dynamica   05:22 647508 
007 Daalen       Joel van   00 474 AV'56      05:39 639076 
  
    Pallandcross, Middelharnis JPA1 01    1115m
    naam                   geb stn club        tyd
001 Leng         Paavo de   01 504 Dynamica   04:24 664870 
002 Schillings   Felix      01 505 Dynamica   04:56 639206 
003 Houwelingen  Paul van   01 502 Dynamica   04:58 650502 
004 Nieulande    Thomas v   01 503 Dynamica   05:15 664383 
005 Roos         Matthijs   01 405 Flakkee    05:27 628190 
006 Melissant    Luc        01 760 Flakkee    05:40 ia     
007 Roel         Robijn        765 Flakkee    05:47        
008 Koppenaal    Tobias     01 755 Flakkee    05:55 696670 
009 Lauwers      Noah       01 409 RKHAV      06:38 661310 
010 Lugtenburgh  Gerjan     01 753 Flakkee    06:41 688339 
  
    Pallandcross, Middelharnis JPB  02    1115m
    naam                   geb stn club        tyd
001 Kapteijn     Stef       02 468 AV'56      04:18 674674 
002 Schets       Wouter     02 524 AV'56      04:36 ia     
003 Nooyer       Lucian de  02 508 Dynamica   05:05 698362 
004 Roos         Matthijs   02 747 AV'56      05:16 709632 
005 Visscher     Job        02 761 Flakkee    05:22 694852 
006 Herwegh      Senne      02 607 RKHAV      05:25 700074 
007 Zeeuw        Nathan de  02 452 Scheldespo 05:28 684110 
008 Ligt         Louerens d 02 756 Flakkee    05:34 701728 
009 Jansen       Thijs      02 464 AV'56      05:44 ia     
010 Verheij      Daan       02 700 AV'56      06:01 713170 
011 Moerbeek     Kjelt      02 466 AV'56      08:58 693196 
  
    Pallandcross, Middelharnis JPC  03     805m
    naam                   geb stn club        tyd
001 Tolhoek      Tristan    03 519 DeltaSport 03:34 ia     
002 Micha        Robijn     03 764 Flakkee    03:43        
003 Roos         Xander     20 768            04:04        
004 Kramer       Sven       03 461 AV'56      04:15 713168 
005 Westen       Luc van    03 462 AV'56      04:20 688026 
006 Kooijman     Wessel     03 757 Flakkee    04:45 705672 
007 Paasse       William    03 759 Flakkee    04:48 i.a.   
008 Veen         Tristan v  03 758 Flakkee    05:06 705674 
  
    Pallandcross, Middelharnis MA   92/93 4000m
    naam                   geb stn club        tyd
001 Velde        Annemiek v 93 674 DeltaSport 17:29 486771 
002 Visser       Marijke de 93 769 Dynamica   17:46        
003 Platteeuw    Esther     92 449 Scheldespo 18:35 463873 
004 Verhage      Christa    93 484 Dynamica   18:52 532536 
  
    Pallandcross, Middelharnis MB   94/95 2100m
    naam                   geb stn club        tyd
001 Freijzer     Elke       95 478 RKHAV      09:21 552578 
002 Flipse       Danielle   94 522 AV'56      09:41 543769 
003 Mourik       Sanne van  94 424 DeltaSport 10:02 507305 
004 Beule        Kylie de   94 541 RKHAV      11:07 531863 
  
    Pallandcross, Middelharnis MC   96/97 2100m
    naam                   geb stn club        tyd
001 Baas         Kristin    97 427 DeltaSport 08:46 635579 
002 Brouwer      Fieke de   97 417 RKHAV      09:10 542075 
003 Mourik       Emma van   96 425 DeltaSport 09:29 518032 
004 Dam          Julie van  97 419 RKHAV      09:47 632299 
005 Mendonca     Britt de   97 426 DeltaSport 10:50 537075 
006 Bruin        Nathalie d 97 418 RKHAV      11:42 576257 
  
    Pallandcross, Middelharnis MD   98/99 1425m
    naam                   geb stn club        tyd
001 Maele        Jessie van 98 415 RKHAV      05:53 606220 
002 Jones        Weaoby     99 455 Scheldespo 05:58 640077 
003 Kreek        Maaik de   99 456 Scheldespo 06:02 588399 
004 Boutens      Amber      99 457 Scheldespo 06:04 588396 
005 Weijens      Simone     98 672 AV'56      06:13 576624 
006 Ferket       Eva        98 414 RKHAV      06:22 582161 
007 Murre        Caya       98 481 Scheldespo 06:25 565771 
008 Slabbekoorn  Femke      98 518 AV'56      06:32 657329 
009 Dirkzwager   Ilse       99 430 DeltaSport 06:35 635580 
010 Bruin        Manon de   98 413 RKHAV      06:41 576258 
011 Akershoek    Jobine        899 Flakkee    06:43        
012 Bruijn       Anouk de   99 597 RKHAV      06:47 561686 
013 Nachtegaal   Iggy       99 483 RKHAV      06:47 562484 
014 Thuy         Margot     99 600 RKHAV      06:51 662574 
015 Rijk         Celina     98 490 Dynamica   07:04 700453 
016 Mendonca     Tess de    98 428 DeltaSport 07:17 537074 
017 Veen         Stephanie  98 454 Scheldespo 07:24 681905 
018 Francke      Suzie      99 429 DeltaSport 07:36 710538 
  
    Pallandcross, Middelharnis MPA2 00    1115m
    naam                   geb stn club        tyd
001 Zeeuw        Mirthe de  00 458 Scheldespo 04:37 578936 
002 Dekker       Nicole     00 443 DeltaSport 05:00 689067 
003 Sande        Michelle v 00 515 AV'56      05:22 628711 
004 Bolle        Esther     00 472 AV'56      05:59 697660 
005 Hemelaar     Anouk      00 410 RKHAV      06:43 577392 
006 Dieren       Judith van 00 751 Flakkee    07:28 660270 
  
    Pallandcross, Middelharnis MPA1 01    1115m
    naam                   geb stn club        tyd
001 Daalen       Evy van    01 469 AV'56      05:08 662945 
002 Kaagman      Ceacillia  01 507 Dynamica   05:10 636587 
003 Mol          Eva de     01 767 Energie    05:13 663754 
004 Heikoop      Iris       01 441 DeltaSport 05:21 640488 
005 Janson       Sascha     01 501 Dynamica   05:57 681781 
006 Dieren       Debora van 01 754 Flakkee    06:18 i.a.   
007 Pollemans    Anne-Marie 01 752 Flakkee    07:22 688338 
008 Kardux       Sophie        766 Middelharn 07:51        
  
    Pallandcross, Middelharnis MPB  02    1115m
    naam                   geb stn club        tyd
001 Klinken      Anique van 02 440 DeltaSport 05:12 665624 
002 Geldof       Jasmijn    02 510 Dynamica   05:31 681779 
003 Hemelaar     Maaike     02 408 RKHAV      05:39 665688 
004 Tolhoek      Yara       02 520 DeltaSport 06:15 ia     
  
    Pallandcross, Middelharnis MPC  03     850m
    naam                   geb stn club        tyd
001 Houtzager    Ruchama    03 437 DeltaSport 03:32 681666 
002 Daalen       Tamar van  03 463 AV'56      03:49 693653 
003 Kaagman      Rosanne    03 512 Dynamica   03:52 686108 
004 Stevels      Marit      03 708 Dynamica   03:54 ia     
005 Fertoute     Elaine     03 438 DeltaSport 04:01 700052 
006 Schets       Tessa      04 523 Kapelle    04:12 geen   
007 Slabbekoorn  Marit      03 763 Dynamica   04:17 684597 
008 Fertoute     Lilian     05 532 DeltaSport 04:23 ia  
terug naar boven