Uitreiking prestatiebeker en erelidmaatschap
Uitreiking prestatiebeker en erelidmaatschap

Tijdens de Algemene ledenvergadering van woensdag 23 maart is de prestatiebeker uitgereikt aan Sander van Doorn en Marion Goossen.
Gré Hendriks is benoemd als erelid van onze vereniging.

 

Voordracht Prestatie prijs A.V. Scheldesport Heren:

Als Technische zaken willen wij Sander van Doorn voordragen voor de prestatie prijs 2021.
Sander heeft in 2021 een opmerkelijke prestatie neergezet door in 12 weken 4 marathons te lopen waarvan 3 in zeer snelle tijden ( 2:51, 2:45 en 2:43) en deJungfrau marathon in 4:18 ( met 1800 hoogte meters). Deze prestatie zal niet heel snel door iemand verbeterd / evenaard worden en willen wij belonen met de prestatie prijs 2021.

 

Voordracht prestatie prijs A.V. Scheldesport vrouwen:

Als Technische zaken willen wij Marion Goossen voordragen voor de prestatie prijs 2021.

Marion is in 2021 Zeeuws kampioen op de 5000 meter geworden, in de afgelopen jaren is ze al meerdere keren Zeeuws kampioen op de baan geweest, verder loopt Marion diverse marathons en halve marathons waarbij ze zeer constant presteert ( 8x kust marathon, 8x Marathon zeeuws vlaanderen, 19 halve marathons, 14x 25 km wedstrijd). Dit alles doet ze al jaren en haar prestaties gaan nog altijd vooruit, wij zien deze prijs dan naast de prestaties die ze levert ook als aanmoediging om nog jaren door te gaan.

 

Erelid Gré Hendriks

Namens het bestuur willen wij Gré Hendriks voordragen als erelid van onze atletiek vereniging Scheldeport.
Gré staat altijd klaar voor Scheldesport.
Training geven, kantine schilderen, podium schilderen, keet schilderen, baanonderhoud, onkruid verwijderen, te veel om op te noemen.
Haar tomeloze inzet voor de vereniging sinds jaar en dag maakt dat wij als Scheldsport haar zeer dankbaar zijn. 
De uren die Gré doorbrengt op onze atletiekbaan zijn niet meer te tellen en dragen bij dat onze accommodatie er mede dankzij Gré  goed uitziet.

Gré, wij hopen nog heel lang gebruik te mogen maken van jouw inzet voor onze vereniging!

Dank je wel.