zo 23/02/20 - Natuurloop Moio Beach - Wielingen

uitslag icon Uitslag |

Uitslag

3e Natuurloop


Cadzand-Bad, zondag 23 februari 2020 - Organisatie: Wielingen 
10 KM
Plt Naam                       Vereniging/Woonplts      Tijd  Km/Uur Tijd/Km
--  -------------------------  --------------------     -----  ------   -----
 1  Angelo van Nevel           Zedelgem                 39:59  15,006    3:59 
 2  Maarten Loopgids           Lievegem                 40:50  14,694    4:05 
 3  Erik Cappon                Zuidzande                41:19  14,522    4:07 
 4  Edwin de la Ruelle         Koewacht                 41:27  14,475    4:08 
 5  Sjaak Luteijn              Oostburg                 42:06  14,252    4:12 
 6  Theo Rabout                Aardenburg               42:34  14,096    4:15 
 7  Frederique Burkin          Breskens                 44:30  13,483    4:27 
 8  Patrick van Morrelgem      Sluis                    46:07  13,010    4:36 
 9  Dimmy Ivens                Schoondijke              47:09  12,725    4:42 
10  Francois van de Broecke    Breskens                 47:59  12,504    4:47 
11  Karel Holvoet              Maldegem                 48:29  12,375    4:50 
12  Tijs Schut                 Aaardenburg              48:31  12,367    4:51 
13  Simon de Feijter           Breskens                 48:37  12,341    4:51 
14  Bart Dejaegher             Leke                     50:34  11,866    5:03 
15  Arjen Luteijn              Oostburg                 50:37  11,854    5:03 
16  Iwan Timmermans            Nummer Een               50:54  11,788    5:05 
17  Edwin Huigh                Oostburg                 51:02  11,757    5:06 
18  Frank Verschorre           Breskens                 51:11  11,723    5:07 
19  Bram Goethals              Schoondijke              51:38  11,620    5:09 
20  Rik Brosens                Meer                     52:40  11,392    5:16 
21  NiekWieland                Axel                     53:51  11,142    5:23 
22  Michel de Ruijsscher       Breskens                 54:12  11,070    5:25 
23  Johnny Dooms               Terneuzen                56:36  10,601    5:39 
24  Philip Diederick           Zelzate                1:02:09   9,654    6:12 
25  Niek Suijk                 Middelburg             1:04:45   9,266    6:28 
                                                    
      D<49, TRIMLOOP 5 KM                                    
    1 Linda Vermeulen        81 Schoondijke             26:14
    2 Isabelle Leenhouwers   73 IJzendijke              27:43
    3 Pauline Scheele        99 Oostburg                29:29
    4 Anneke Vanhecke        73 Sint Laureins           29:37
    5 Noami Maas             97 Groede                  30:11
    6 Daisy van de Velde     90 Oostburg                31:21
    7 Karin den Dekker       72 Terneuzen               31:50
    8 Dorien Vasseur         87 Oostburg                32:03
    9 Marjolein de Jonge     95 Breskens                33:58
                                                             
      H<49, TRIMLOOP 5 KM                                    
    1 Gino de Wilde          77 Waasmunster             21:41
    2 Michael den Hamer      76 Hoek                    22:08
    3 Ronny Tresonie         81 Heille                  22:28
    4 Veron Schram           98 Sluis                   24:01
    5 Ben Vermeesch          79 Mortsel                 26:50
    6 Arjen Luteijn          94 Oostburg                28:07
    7 S de Wolf              82 Aardenburg              28:37
                                                             
      D>50, TRIMLOOP 5 KM                                    
    1 Anne-Mie Depreitere    68 Moerkerke               28:49
                                                             
      H>50, TRIMLOOP 5 KM                                    
    1 Peter Slits            67 Sluis                   21:15
    2 Marco van der Meulen   66 Oostburg                21:34
    3 Kurt de Muyt           63 Damme                   26:20
    4 Rini Fenijn            63 Nieuwvliet              27:36
    5 Leo Dekker             68 Zuidzande               28:21
    6 Eric van Nevel         56 Koolkerke               28:27
    7 P. Verlinden           57 Sluiskil                29:25
    8 Marc van Waes          47 IJzendijke              29:34
    9 Enrico Maas            68 Groede                  30:21
   10 Rik van Schuur         48 Oostburg                35:06

     D<49, TRIMLOOP 2,5 KM                                  
    1 Hedy Versluijs         73 Oostburg                11:17
    2 Benthe den Hamer       06 Hoek                    11:57
    3 Marjolein van Waes     79 Amstelveen              13:39
    4 Britt Luteijn          04 Retranchement           13:58
                                                             
      H<49, TRIMLOOP 2,5 KM                                  
    1 Kris Derveaux          76 Oostende                10:19
    2 Edwin Dekker           08 Oostburg                11:52
    3 Leon Herwegh           08 Schoondijke             13:13
    4 Vincent Keijmel        91 Schoondijke             13:23
    5 George Schanck         82 Oostburg                14:42
    6 Quinten Visser         07 Terneuzen               15:22
    7 Thijmen Visser         09 Terneuzen               15:23
                                                             
      D>50, TRIMLOOP 2,5 KM                                  
    1 Mia van de Veire       49 Oostburg                18:41
                                                             
      H>50, TRIMLOOP 2,5 KM                                  
    1 Marc Lauwers           64 Grimbergen              11:24
    2 Johan Huigh            61 Schoondijke             13:52
    3 Jan-Piet Flikweert     62 Oostburg                14:52
terug naar boven