za 2/03/19 - Kustcross - Vlissingen

uitslag icon Uitslag |

Uitslag

     de Zeeuwse verzekeringen-CC 2018/2019
     Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
2018/2019 Kustcross, Vlissingen Hse-34    10  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Pleijte         Tim             0002 Dynamica     0:34:47 549404C 
002 Feijter         Job de          0003 RKHAV        0:35:37 764690  
003 Stitan          Junis           0384 Delta Sport  0:36:10         
004 Vos             Patrick de      0051 AV'56        0:36:15 517846  
005 Wolfert         Eric            0380 Flakkee      0:37:29 705676  
006 Meeuwse         Robbert         0414 AV'56        0:39:08 704349C 
007 Jansen          Christian       0810 JansenBrothe 0:40:59         
008 Bloem           Vincent         0820 Pallas       0:43:16         
009 Meij            Otto            0061 Dynamica     0:45:42         
010 Jobse           Samuel          0632 Aagtekerke   0:46:44         
011 Duinkerke       Jonathan        0794              0:48:23         
012 Blok            Jordan          0796 Vlissingen   0:48:35         
013 Looff           Bennie de       0753 Vlissingen   0:50:11         
014 Hogeweg         Henny           0678 Dynamica     0:50:15         
015 Jansen          Thomas          0809 Aken         0:50:30         
016 Lammering       Wesley          0802 Barendrecht  1:04:04         
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen H35-44    10  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Harmes          Erwin           0001 Gonzales RT  0:34:58 644732C 
002 Boone           Jozias          0225 AV'56        0:38:07 897798C 
003 Janse           Micha           0166 Dynamica     0:41:47 507310  
004 Bargeman        Jochem          0780 Middelburg   0:46:18         
005 Florie          Jan-Willem      0729              0:46:29         
006 Jansen          Martin          0806 JansenBrothe 0:48:44         
007 Steketee        Maurice         0116 Middelburg   0:49:07 C       
008 Traas           Marijn          0339 Heinkenszand 0:50:05         
009 Dobbelaar       Patrick         0517 Scheldesport 1:00:27         
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen H45-54    10  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Verhage         Arjo            0393 Dynamica     0:39:49 477579C 
002 Balkenende      Peter           0234 AV'56        0:40:15 651798C 
003 Cappon          Erik            0383 Wielingen    0:40:18         
004 Karelse         Johan           0074 AV'56        0:40:45 846100C 
005 Goossen         Eric            0672 Scheldesport 0:41:54 94117   
006 Alphen          Edwin van       0024 Dynamica     0:43:19 698359C 
007 Broecke         Francois van de 0017 Wielingen    0:44:06 ??C     
008 Zeeuw           Alwin de        0215 Scheldesport 0:45:18 447287C 
009 Beljaars        Franky          0423 Vlissingen   0:45:22         
010 Kleinjan        Jaco            0671 Goes         0:46:01         
011 Noorden         Bart van        0459 AV'56        0:46:15         
012 Dekker          Peter           0507 Zoutelande   0:46:21         
013 Veen            Jaap van der    0217 Scheldesport 0:47:12 641591C 
014 Platteeuw       Albert          0219 Scheldesport 0:47:54 494502C 
015 Put             Jos             0812 Vlissingen   0:48:48         
016 Goetheer        Rene            0071 Wolphaartsdi 0:50:35         
017 Steenhart       Martin          0816 Kapelle      0:50:53         
018 Maat            Harold de       0216 Scheldesport 0:51:11 453856C 
019 Maranus         Peter           0618 Aagtekerke   0:51:58         
020 Folkertsma      Jack            0433 Scheldesport 0:56:02 843317  
021 Veen            Ron van         0792 Gonzales RT  0:57:42         
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen H55-64    10  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Vos             Wilko de        0085 AV'56        0:42:40 267864C 
002 Mourik          Piet van        0046 Delta Sport  0:43:27 521800C 
003 Schaap          Rob             0817 Vlissingen   0:43:46         
004 Meeuwse         JanWillem       0059 AV'56        0:44:58 822184C 
005 Verhage         Bram            0801 Dynamica     0:45:12 640364  
006 Rummler         Tobis           0773 Edechen      0:45:50         
007 Gent            Jan van         0617 Spirit       0:46:05 631705  
008 Broeke          Rian van den    0574 Dynamica     0:46:40 019303  
009 Krocke          Ronnie          0813 Souburg      0:47:29         
010 Noordijke       Peter           0425 Goes         0:48:41         
011 Heijden         Kees van der    0018 Dynamica     0:48:55 896415C 
012 Remortel        Eric van        0473 AV'56        0:49:17 303821  
013 Ridder          Laus de         0795 Vlissingen   0:50:37         
014 Knibbeler       Berry           0222 Scheldesport 0:50:59 597351C 
015 Jong            Sjirk de        0805 Dynamica     0:53:59         
016 Caspel          John van        0811 Dynamica     0:55:17 402533  
017 Eenennaam       Bram van        0771              0:56:24         
018 Simons          Theo            0236 Dynamica     1:07:00 5319C   
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen H65+      10  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Kloet           Cor             0026 Delta Sport  0:49:34 851199C 
002 Crucq           Andre           0091 Dynamica     0:50:43 646281C 
003 Jonge           Wim de          0008 AV'56        0:52:56 201138C 
004 Spaans          Gerrit          0484 AV'56        0:53:19 108001  
005 Kramer          Acronius        0819 AV'56        0:55:02         
006 Botman          Kobus           0390 Dynamica     0:57:02 435233  
007 Stijns          Arthur          0023 Dynamica     0:58:48 869381C 
008 Jansen          Leo             0808 JansenBrothe 1:01:16         
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen JA 00/01  10  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Kruisifikx      Thomas          0205 Scheldesport 0:46:07 672239C 
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen Vse-34    10  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Kleinjan        Lydia           0668 Goes         0:47:08         
002 Mourik          Emma van        0047 Delta Sport  0:49:26 518032C 
003 Traas           Ilse            0476 HeinkenszaND 0:57:04         
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen V35-44    10  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Sanderse        Monica          0004 Dynamica     0:42:11 892325C 
002 Meijboom        Durby           0054 Vlissingen   0:48:27 C       
003 Schelfhout      Naomi           0665              0:52:24         
004 Sinke           Natalie         0391 Gonzales RT  0:56:27 859434C 
005 Pijnen          Alexandra       0431 Scheldesport 1:00:24         
006 Stoker          Marijke         0803 Heerenveen   1:04:06         
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen V45-54    10  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Verhulst        Petra           0621 Dynamica     0:56:38         
002 Daalmeijer      Dita            0818 Dynamica     0:59:05         
003 Hillebrand      Sonja           0789 Koudekerke   1:02:10         
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen V55+      10  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Gelok           Els             0070 Dynamica     0:53:27 873668C 
002 Vries           Jannie de       0025 Dynamica     0:55:05 739000C 
003 Spaans          Ellie           0487 AV'56        0:57:56         
004 Kleingeld       Lena            0807 AVVN Vlissin 0:59:54 271216  
005 Vermaire        Sonet           0788 Vlissingen   1:00:15         
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen MA00/01   4.6 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Zeeuw           Mirthe de       0206 Scheldesport 0:23:37 578936  
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen JB02/03   4.6 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Zeeuw           Nathan de       0204 Scheldesport 0:19:15 684110C 
002 Vierbergen      Mats            0341 RKHAV        0:21:22 751738C 
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen MB02/03   3.2 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Goudswaard      Ilse            0965 Delta Sport  0:15:05 737660  
002 Houtzager       Ruchama         0964 Delta Sport  0:15:19 681666  
003 Exter           Eva den         0985 RKHAV        0:15:46 707425C 
004 Baar            Sanne de        0981 AV'56        0:16:08 786616C 
005 Leenheer        Fleur           0963 Delta Sport  0:16:43 786072  
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen Hkcr+JA   3.2 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Abyaham         Mehary          0890 ANSS         0:12:25         
002 Korte           Willem de       0911 Gonzales RT  0:12:42 694615  
003 Tuil            Niels van       0908 AV'56        0:13:07 846716  
004 Baar            Pieter-Jan de   0984 AV'56        0:14:25 832179C 
005 Voorde          Pascal van de   0987 Middelburg   0:14:48 C       
006 Zuidhof         Jasper          0983 AV'56        0:15:00 678272C 
007 Joppe           Bert            0933 Flakkee      0:15:22 909726C 
008 Wernsing        Jesse           0966 Delta Sport  0:15:43 717426  
009 Dobbelaar       Jonathan        0925 Scheldesport 0:16:05 842077  
010 Duinkerke       Stefan          0894 Scheldesport 0:16:56         
011 Dellebeke       Ron             0958 Dynamica     0:17:02 56857C  
012 Schanck         George          0970 Wielingen    0:18:01 733744C 
013 Klem            Pieter          0770 Sommelsdijk  0:19:46         
014 Wassink         Sjoerd          0897 Vlissingen   0:23:51         
015 Wassink         Bart            0892 Dynamica     0:23:52         
016 Hooijdonk       Sjaak van       0895 Goes         0:24:47         
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen Vkcr+MA   3.2 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Dekker          Noor            0896 Serooskerke  0:12:59         
002 Guchtenneire    Rachida         0973 Scheldesport 0:15:51 928770  
003 Kraker          Paulette de     0998 Dynamica     0:15:59 ?? C    
004 Stitan          Sanne           0937 Delta Sport  0:16:15 507305C 
005 Steenblok       Marian          0975 AV'56        0:16:37 763300C 
006 Verschuure      Annemarie       0960 AV'56        0:16:40 855081  
007 Jong            Joland 't       0950 Delta Sport  0:17:00         
008 Visser          Dorien de       0898 Aagtekerke   0:17:05         
009 Wakker          Manon           0974 Scheldesport 0:18:25 881428  
010 Vloet           Jane van der    0999 Hulst        0:19:41         
011 Caspel          Emmy van        0891 Dynamica     0:20:16         
012 Kleven          Lenie van       0955 avvn Vlissin 0:21:19 209921C 
013 Zwieten         Els van         0935 Delta Sport  0:22:32 631251  
014 Engelsman       Jaap den        0893 Goes         0:24:50         
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen JC04/05   2.5 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Zeeuw           Tobias de       0201 Scheldesport 0:10:31 735396C 
002 Kooten          Thijs van       0311 AV'56        0:10:40 927292  
003 Baar            Remco de        0652 AV'56        0:10:57         
004 Schuit          Daan            0200 Scheldesport 0:11:32 788203  
005 Houwelingen     Tom van         0027 Dynamica     0:11:53 785531C 
006 Broeksma        Silas           0392 AV'56        0:12:13 C       
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen MC04/05   2.5 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Graaf           Amy de          0475 AV'56        0:11:18 764681  
002 Vierbergen      Kirsten         0340 RKHAV        0:12:13 882634C 
003 Keijmel         Myrthe          0202 Scheldesport 0:12:39 764100C 
004 Kroonen         Xenia           0743 RKHAV        0:14:24 751753  
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen JD06/07   2.5 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Joppe           Zedie           0230 Flakkee      0:11:07 847287C 
002 Steels          Jaro            0033 RKHAV        0:11:14 858755C 
003 Steenblok       Koen            0162 AV'56        0:11:34 835097C 
004 Koole           Stijn           0315 Dynamica     0:11:36 784092C 
005 Wieles          Vicktor         0196 Scheldesport 0:12:03 849324C 
006 Pijnen          Benjamin        0198 Scheldesport 0:13:10 843320C 
007 Oele            Niels           0168 AV'56        0:13:14 846188C 
008 Lous            Jochem          0076 Dynamica     0:16:09 832135C 
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen MD06/07   2.5 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Voorde          Kyra van de     0069 Dynamica     0:11:31 845214C 
002 Wibbelink       Felien          0011 Dynamica     0:12:01 834220C 
003 Elias           Alexandra       0058 RKHAV        0:12:43 893311  
004 Simonse         Marit           0308 AV'56        0:12:47 C       
005 Kraker          Yasmine de      0013 Dynamica     0:12:53 817736C 
006 Steigerwald     Myrthe          0082 AV'56        0:13:08 889308C 
007 Dikkenberg      Inke van den    0079 AV'56        0:13:14 786624C 
008 Exter           Ann den         0073 RKHAV        0:13:17 814302C 
009 Goudswaard      Lieke           0304 Delta Sport  0:13:20 830969  
010 Struijk         Maud            0643 Delta Sport  0:14:50         
011 Peeters         Demi            0193 Scheldesport 0:15:03 831473C 
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen JpA2 08   1.2 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Boogaard        Ezra            0028 Dynamica     0:05:16 866790C 
002 Verbiest        Kyano           0190 Scheldesport 0:05:50 870104C 
003 Giele           Midas           0187 Scheldesport 0:05:52 855729C 
004 Ouden           Piet van den    0783 Delta Sport  0:05:54 920450  
005 Beuns           Jens            0072 AV'56        0:06:14 C       
006 Huffel          Renzo van       0034 RKHAV        0:06:17 919664  
007 Schillings      Roemer          0108 Dynamica     0:06:26 878233C 
008 Poorten         Sven van        0035 RKHAV        0:06:35 911590C 
009 Juffermans      Jelle           0394 Delta Sport  0:06:37         
010 Noordijk        Lyam            0186 Scheldesport 0:06:42 866289C 
011 Wagenaar        Seppe           0093 AV'56        0:07:15 C       
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen JpA1 09   1.2 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Melse           Abel            0320 AV'56        0:05:48 C       
002 Houwing         Jiska           0138 Dynamica     0:05:50         
003 Beljaars        Damian          0164 Dynamica     0:06:00 903161C 
004 Duinkerke       Pepijn          0184 Scheldesport 0:06:56 885191C 
005 Stroo           Quinten         0064 Dynamica     0:07:03 ??      
006 Tuller          Sven            0177 Scheldesport 0:07:06 C       
007 Tuller          Marcel          0178 Scheldesport 0:07:08 C       
008 Belzen          Tygo van        0460 Dynamica     0:07:32         
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen MpA2 08   1.2 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Mol             Elise           0022 AV'56        0:05:58 867754C 
002 Pijnen          Valerie         0189 Scheldesport 0:06:23 843321C 
003 Zahradnik       Iris            0188 Scheldesport 0:06:28 849325  
004 Zuidweg         Norah           0010 AV'56        0:06:30 891707C 
005 Bustraan        Tess            0409 AV'56        0:07:05 907749C 
006 Damme           Marit van       0191 Scheldesport 0:07:10 855728C 
007 Dobbelaar       Rebekka         0361 Scheldesport 0:08:05         
008 Putter          Marit de        0335 Scheldesport 0:08:17         
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen MpA1 09   1.2 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Joppe           Daphne          0231 Flakkee      0:06:11 89774C  
002 Vloet           Sabine van der  0009 RKHAV        0:06:18 871637C 
003 Soethaert       Jo-Ann          0181 Scheldesport 0:06:30         
004 Vermaelen       Sara            0180 Scheldesport 0:06:33         
005 Vervuurt        Sophie          0793 Dynamica     0:06:41 927299  
006 Govers          Anouk           0312 AV'56        0:06:50 C       
007 Koning          Nikki de        0406 AV'56        0:06:58 C       
008 Visser          Britt           0758 Dynamica     0:07:13 929368  
009 Groeneveld      Marjolein       0014 RKHAV        0:07:16 841702C 
010 Verschuure      Fayenne         0319 AV'56        0:07:19 C       
011 Maat            Femke           0356 AV'56        0:07:24         
012 Post            Jasmijn         0182 Scheldesport 0:07:39 C       
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen JpB  10   1.2 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Post            Thijmen         0174 Scheldesport 0:05:52 C       
002 Minnaar         Kylian          0598 Middelburg   0:06:01         
003 Zweedijk        Tim             0306 Delta Sport  0:06:03 912753  
004 Driedijk        Aneirin         0049 Dynamica     0:06:24 910263C 
005 Ouden           Pim van den     0784 Delta Sport  0:06:33 927678  
006 Prins           Hylke           0173 Scheldesport 0:06:41 928766C 
007 Waesberghe      Michael van     0029 RKHAV        0:06:49 911587C 
008 Poorten         Mike van        0036 RKHAV        0:06:52 911591C 
009 Braal           Jan de          0318 AV'56        0:07:06 C       
010 Drongelen       Lucas van       0175 Scheldesport 0:07:19 894540  
011 Schraaf         Robin van de    0309 AV'56        0:07:39 C       
012 Schoonen        Rex             0639 Delta Sport  0:08:04         
013 Boot            Damian          0305 Delta Sport  0:08:42 903231  
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen MpB  10   1.2 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Steels          Ona             0032 RKHAV        0:06:51 921132C 
002 Kraker          Aimee de        0012 Dynamica     0:07:21 882641C 
003 Westerweele     Vivian          0095 AV'56        0:07:44 904082C 
004 Strobos         Danitshia       0798 Dynamica     0:08:44 928699  
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen JpC  11+  1.2 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Soethart        Kevin           0172 Scheldesport 0:06:26 C       
002 Barentsen       Collin          0107 Dynamica     0:06:45 C       
003 Waesberghe      Floris van      0030 RKHAV        0:07:20 911586C 
004 Juffermans      Coen            0411 Zierikzee    0:07:27         
005 Schrier         Viggo           0790 Dynamica     0:07:35 926591  
006 Elias           Nicolas         0065 RKHAV        0:07:38 930981  
007 Klem            Dani            0765 Sommelsdijk  0:08:52         
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen MpC  11+  1.2 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Klem            Lara            0769 Sommelsdijk  0:06:37         
002 Schoonen        Lorelei         0635 Delta Sport  0:07:23         
003 Guchteneire     Lois de         0333 Scheldesport 0:07:52 928772  
004 Tuller          Evi-Marlene     0170 Scheldesport 0:08:19 C       
005 Potter          Bente de        0362 Scheldesport 0:08:51         
006 Peeters         Maila           0171 Scheldesport 0:09:24 C       
007 Meijer          Noortje         0307 Delta Sport  0:10:09 920455  
 
     finishers: ,8
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl

terug naar boven