za 25/01/20 - Scheldesportcross - Scheldesport - Westdorpe

uitslag icon Uitslag |

Uitslag

     de Zeeuwse verzekeringen-CC 2019/2020
     Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
Hse-34    Scheldesportcross, Westdorpe 10  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Stitan          Yunis abu       0006 Delta Sport  0:37:58 642528CC
002 Wolfert         Eric            0007 Flakkee      0:39:15 705676CC
003 Hont            Sander 'de      0116 Breda        0:39:32 CC      
004 Rijk            Arnoud          0394 AV'56        0:42:05 886805CC
005 Korte           Willem de       0578 Gonzales RT  0:43:04 694615  
006 Brande          Marnix van den  0546 Scheldesport 0:43:41         
007 Lelie           Michiel         0388 RKHAV        0:45:41 747605  
008 Meij            Otto            0165 Dynamica     0:51:14 919944CC
009 Rijke           Evert de        0572 crosscomp    0:52:32         
 
H35-44    Scheldesportcross, Westdorpe 10  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Harmes          Erwin           0004 Gonzales RT  0:38:37 896903CC
002 Post            Sander          0338 Scheldesport 0:39:19         
003 Bruijn          Boris de        0376 AV'56        0:39:20 878374CC
004 Kok             Martijn de      0258 AV'56        0:40:18 609985  
005 Verhage         Mark            0557 Scheldesport 0:41:44         
006 Hamer           Michael de      0105 Scheldesport 0:42:46 831470CC
007 Goedhart        Freek           0092 Flakkee      0:43:43 877387CC
008 Soethart        Gerben          0238 Scheldesport 0:46:38 934159CC
009 Geerste         Ronald          0536 Serooskerke  0:46:55         
010 Verhaeghe       Bart            0522 AV'56        0:50:18         
011 Brink           Alco            0574 Scheldesport 0:50:34         
 
H45-54    Scheldesportcross, Westdorpe 10  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Verhage         Arjo            0273 Dynamica     0:42:35 477579CC
002 Balkenende      Peter           0372 AV'56        0:42:50 651798CC
003 Karelse         Johan           0384 AV'56        0:43:17 846199CC
004 Cappon          Erik            0362 Wielingen    0:43:36         
005 Goossen         Erik            0098 Scheldesport 0:43:56 94117CC 
006 Zeeuw           Alwin de        0325 Scheldesport 0:47:30 447287CC
007 Dekker          Peter           0063 Zoutelande   0:48:04 CC      
008 Veen            Jaap van der    0259 Scheldesport 0:48:21 641591CC
009 Murre           Walther         0171 Scheldesport 0:49:59 565772CC
010 Maat            Harold de       0358 Scheldesport 0:53:40         
011 Goetheer        Rene            0093 Wolphaartsdi 0:56:28 CC      
012 Lelie           Martin          0387 RKHAV        0:57:23 903028  
013 Folkertsma      Jack            0082 Scheldesport 1:02:05 843317CC
 
H55-64    Scheldesportcross, Westdorpe 10  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Vos             Wilko de        0296 AV'56        0:46:23 267864CC
002 Mourik          Piet van        0170 Delta Sport  0:47:04 521800CC
003 Gabrielse       Jos             0083 Middelburg   0:47:08         
004 Knibbeler       Berry           0131 Scheldesport 0:54:01 597351  
005 Gillis          Eric            0501 RJC          0:55:47         
006 Kuijer          Herman          0703 Scheldesport 0:56:31         
 
H65+      Scheldesportcross, Westdorpe 10  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Dooms           Johnny          0070 Terneuzen    0:57:07 CC      
002 Guequierre      John            0104 Dynamica     1:00:20 46791CC 
003 Stijns          Arthur          0469 Dynamica     1:04:24 869381  
 
JA 01/02  Scheldesportcross, Westdorpe 10  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Kruisifikx      Thomas          0138 Scheldesport 0:43:21 672239CC
 
Vse-34    Scheldesportcross, Westdorpe 10  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Kleinjan        Lydia           0130 Goes         0:48:46 CC      
002 Priester        Dore            0368 LGZ          0:50:43         
003 Mourik          Emma van        0169 Delta Sport  0:52:01 518032CC
004 Dieren          Jasmijn van     0064 VZA          0:52:44 657325CC
 
V35-44    Scheldesportcross, Westdorpe 10  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Sanderse        Monica          0010 Dynamica     0:44:20 892325CC
002 Meijboom        Durby           0008 Vlissingen   0:51:31 CC      
003 Schelfhout      Naomi           0215 Scheldesport 0:53:45 CC      
004 Verschuure      Annemarie       0280 AV'56        0:53:48 855081CC
 
V45-54    Scheldesportcross, Westdorpe 10  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Booij           Natasja         0555 Scheldesport 0:56:59         
002 Daalmeijer      Dita            0053 Dynamica     0:58:31 867358CC
003 Driessche       Jolanda van     0072 RKHAV        1:02:48 734443CC
004 Goossen         Marion          0097 Scheldesport 1:04:20 531013CC
 
V55+      Scheldesportcross, Westdorpe 10  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Grim            Corina          0100 Lewedorp     0:55:38         
002 Spaans          Ellie           0239 AV'56        1:00:18 902628CC
 
MA  01/02 Scheldesportcross, Westdorpe 4.5 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Lelie           Fien            0386 RKHAV        0:21:25 746641  
 
JB  03/04 Scheldesportcross, Westdorpe 4.5 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Zeeuw           Tobias de       0324 Scheldesport 0:16:56 735396CC
002 Maat            Ralph de        0160 Scheldesport 0:17:14 740850  
003 Dikkenberg      Jesse van den   0066 AV'56        0:18:34 748547CC
004 Kooten          Thijs van       0136 AV'56        0:19:14 927292CC
 
MB  03/04 Scheldesportcross, Westdorpe 3.2 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Baar            Sanne de        0970 AV'56        0:14:51 786616CC
002 Kapteijn        Lisa            0980 AV'56        0:15:03 884966CC
003 Goudswaard      Ilse            0976 Delta Sport  0:15:09 737660  
 
Hkcr+JA   Scheldesportcross, Westdorpe 3.2 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Petersen        Bereket         0960 AV'56        0:11:24         
002 Schets          Wouter          0986 AV'56        0:11:45 727967CC
003 Zeeuw           Nathan de       0996 Scheldesport 0:11:48 684110CC
004 Kooijman        Jarno           0963 AV'56        0:11:50 903725CC
005 Boogaard        Wilco           0972 Dynamica     0:12:27 660882CC
006 Kapteijn        Stef            0981 AV'56        0:12:45 674674CC
007 Stolk           Edwin           0992 Flakkee      0:13:07 300151CC
008 Voorde          Pascal van de   0939 Middelburg   0:13:59         
009 Baar            PieterJan de    0969 AV'56        0:14:02 832179CC
010 Joppe           Bert            0979 Flakkee      0:14:36 909726CC
011 Barentsen       Vincent         0971 Middelburg   0:14:55         
012 Dellebeke       Ron             0973 Dynamica     0:16:48 821489CC
013 Dobbelaar       Patrick         0878 Scheldesport 0:17:40         
 
Vkcr+MA   Scheldesportcross, Westdorpe 3.2 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Engels          Anjolie         0975 VZA          0:13:34 128759CC
002 Zeeuw           Mirthe de       0997 Scheldesport 0:14:20 578936CC
003 Guchteneire     Rachida de      0977 Scheldesport 0:14:58 928770CC
004 Smits           Veerle          0991 AV'56        0:15:13 748551CC
005 Wondergem       Nicole          0945 Dynamica     0:16:11         
006 Rommers         Madeleine       0931 Middelburg   0:17:33         
007 Vloet           Jane van der    0994 Hulst        0:18:57 CC      
008 Boutens         Janneke         0912 Middelburg   0:19:05         
009 Mol             Marina          0985 AV'56        0:19:16 835090CC
010 Hoije           Jacqueline      0913 Trimlopen    0:19:28         
011 Nisse           Gisela          0914 AV'56        0:20:07         
012 Kleven          Lenie van       0982 AVVN Vlissin 0:21:45 209921CC
 
JC  05/06 Scheldesportcross, Westdorpe 4.5 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Maat            Fabian          0159 Scheldesport 0:08:15 740849CC
002 Koole           Stijn           0134 Dynamica     0:08:33 784092CC
003 Dobbelaar       Lukas           0068 Scheldesport 0:08:46 875254CC
004 Koopman         Kasper          0135 Dynamica     0:08:51 802216CC
005 Rietberg        Stein           0482 Dynamica     0:09:22         
006 Verschuren      Niels           0279 Scheldesport 0:09:28 123456CC
007 Pijnen          Benjamin        0189 Scheldesport 0:09:47 843320CC
008 Groosman        Ivar            0102 Scheldesport 0:10:20 944620CC
 
MC  05/06 Scheldesportcross, Westdorpe 4.5 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Voorde          Kyra van de     0295 Dynamica     0:08:50 845214  
002 Vierbergen      Kirsten         0285 RKHAV        0:09:26 882634CC
003 Simonse         Marit           0228 AV'56        0:09:56 811420CC
004 Elias           Alexandra       0076 RKHAV        0:10:15 893311CC
005 Dikkenberg      Inke van den    0067 AV'56        0:10:33 786624CC
 
JD  07/08 Scheldesportcross, Westdorpe 4.5 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Schletterer     Julius          0219 Dynamica     0:07:57 849318CC
002 Steels          Jaro            0243 RKHAV        0:08:05 858755CC
003 Engels          Ivar            0077 Dynamica     0:08:09 817741CC
004 Boogaard        Ezra            0030 Dynamica     0:08:13 866790CC
005 Joppe           Zedie           0124 Flakkee      0:08:42 847287CC
006 Giele           Midas           0088 Scheldesport 0:08:49 855729CC
007 Wieles          Victor          0314 Scheldesport 0:08:58 849324CC
008 Verbiest        Kyano           0264 Scheldesport 0:09:02 870104CC
009 Rijk            Ynnic           0377 Middelburg   0:09:40         
010 Schillings      Roemer          0218 Dynamica     0:09:50 878233CC
011 Zandstra        Lucas           0323 Wielingen    0:10:07 804733CC
012 Koert           Ruben           0132 AV'56        0:10:10 890963CC
013 Verherbrugge    Jaden           0274 Scheldesport 0:10:22 944632  
014 Lensen          Quinten         0150 Scheldesport 0:11:25 870097CC
015 Lous            Jochem          0157 Dynamica     0:12:22 832135CC
 
MD  07/08 Scheldesportcross, Westdorpe 4.5 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Hamer           Benthe          0106 Scheldesport 0:08:53 845355CC
002 Wibbelink       Felien          0313 Dynamica     0:08:57 834220CC
003 Schletterer     Bowien          0220 Dynamica     0:09:01 849319CC
004 Mol             Elise           0168 AV'56        0:09:03 867754CC
005 Boonman         Madelief        0032 AV'56        0:10:04 904903CC
006 Steigerwald     Myrthe          0246 AV'56        0:10:06 889308CC
007 Pijnen          Valerie         0190 Scheldesport 0:10:24 843321CC
008 Damme           Marit van       0058 Scheldesport 0:11:00 855728CC
009 Bustraan        Tess            0044 AV'56        0:11:11 907749CC
010 Fierloos        Iris            0081 AV'56        0:11:30 939506CC
 
JpA2   09 Scheldesportcross, Westdorpe 1.0 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Houwing         Jiska           0117 Dynamica     0:04:31 928286  
002 Dorsselaer      Xem van         0341 RKHAV        0:04:35         
003 Vegt            Thijs van der   0262 Delta Sport  0:04:39 876348  
004 Broekhuis       Luuk            0428 Flakkee      0:04:44 934970  
005 Dalen           Rens van        0054 AV'56        0:04:46 896902CC
006 Boonman         Jasper          0374 Nieuwdorp    0:04:54 CC      
007 Tuller          Sven            0256 Scheldesport 0:04:56 123456CC
008 Heijens         Maxim           0107 RKHAV        0:05:01 909204CC
009 Duinkerke       Pepijn          0073 Scheldesport 0:05:10 885191CC
010 Berman          Florian         0024 AV'56        0:05:12 891693CC
011 Vroegindewey    Stijn           0474 Flakkee      0:05:37 945896  
 
MAp2   09 Scheldesportcross, Westdorpe 1.0 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Joppe           Daphne          0123 Flakkee      0:04:37 869774CC
002 Vervuurt        Sophie          0284 Dynamica     0:04:50 927299CC
003 Koning          Nikki de        0133 AV'56        0:04:59 933021CC
004 Vermaelen       Sara            0276 Scheldesport 0:05:03 922944CC
005 Soethaert       Jo-Ann          0237 Scheldesport 0:05:05 934155CC
006 Vloet           Sabine van der  0294 RKHAV        0:05:08 871637CC
007 Visser          Britt de        0291 Dynamica     0:05:15 920368  
008 Visser          Sterre          0290 Dynamica     0:05:19 902515  
009 Toonder         Maya de         0252 Scheldesport 0:05:49 944635CC
010 Post            Jasmijn         0197 Scheldesport 0:06:12 896428CC
011 Trompetter      Senna           0397 Dynamica     0:06:56 948341  
 
JpA1   10 Scheldesportcross, Westdorpe 1.0 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Post            Thijmen         0196 Scheldesport 0:04:21 869429CC
002 Zweedijk        Tim             0405 Delta Sport  0:04:24 912753  
003 Rijk            Maxime          0210 Middelburg   0:04:36 CC      
004 Driedijk        Aneirin         0071 Dynamica     0:04:55 910263CC
005 Waesberghe      Michael van     0303 RKHAV        0:04:57 911587CC
006 Prins           Hylke           0201 Scheldesport 0:04:59 928766CC
007 Drongelen       Lucas van       0382 Scheldesport 0:05:13 894554  
008 Gijsel          Lars            0091 Scheldesport 0:05:15 934153CC
009 Bakker          Thomas          0371 Scheldesport 0:05:30 123456  
010 Schraaf         Robin van de    0223 AV'56        0:05:34 903729CC
011 Schoonen        Rex             0467 Delta Sport  0:05:43 910814  
012 Overbeeke       Kiron           0179 Scheldesport 0:06:00 922957CC
013 Boot            Damian          0033 Delta Sport  0:06:37 903231  
014 Damme           Stijn van       0380 Scheldesport 0:08:04 934148  
 
MpA1   10 Scheldesportcross, Westdorpe 1.0 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Schletterer     Dorethe         0221 Dynamica     0:04:39 896412CC
002 Verboom         Jet             0401 Delta Sport  0:04:44 920452  
003 Steels          Ona             0244 RKHAV        0:05:02 921132CC
004 Putter          Lynn de         0409 Wielingen    0:05:17         
005 Westerweele     Vivian          0312 AV'56        0:05:46 904082CC
 
JpB    11 Scheldesportcross, Westdorpe 1.0 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Soethaert       Kevin           0236 Scheldesport 0:04:40 934156CC
002 Waesberghe      Floris van      0304 RKHAV        0:04:47 911586CC
003 Barentsen       Collin          0019 Dynamica     0:04:54 931333CC
004 Verschuren      Luca            0278 Scheldesport 0:05:27 123456CC
005 Elias           Nicolas         0075 RKHAV        0:05:45 930981CC
006 Trompetter      Tiemen          0396 Dynamica     0:06:01 948340  
007 Heijens         Julian          0108 RKHAV        0:06:08 CC      
 
MpB    11 Scheldesportcross, Westdorpe 1.0 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Boudewijns      Jill            0035 AV'56        0:05:17 CC      
002 Toonder         Stella den      0253 Scheldesport 0:05:36 944636CC
003 Tuller          Evi-Marlene     0257 Scheldesport 0:05:49 123456CC
004 Peeters         Maila           0186 Scheldesport 0:06:55 922973  
 
JpC    12 Scheldesportcross, Westdorpe 1.0 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Wondergem       Kees            0476 Dynamica     0:04:58 941645  
002 Jansen          Vince           0118 Scheldesport 0:05:04 123456CC
003 Andriessen      Liam            0012 Scheldesport 0:05:57 123456CC
004 Jole            Mees van        0119 Scheldesport 0:06:08 123456CC
 
MpC    12 Scheldesportcross, Westdorpe 1.0 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Guchteneire     Lois de         0103 Scheldesport 0:05:02 928772CC
002 Schoonen        Lorelei         0222 Delta Sport  0:05:16 924879  
003 Gorter          Fabienne        0438 AV'56        0:05:23         
004 Verboom         Liv             0402 Delta Sport  0:06:05 924878  
005 Gijsel          Ymke            0090 Scheldesport 0:06:36 934158CC
006 Meijer          Noortje         0166 Delta Sport  0:07:03 920455  
 
     finishers: ,7
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
terug naar boven